Veronika Hanzlíková vás zve na webinář:

Únava nebo vyhoření...

3 příběhy, 3 ženy a jejich tipy, co s tím

... aneb problémy jako cesta k vlastní síle.

Co si z webináře odnesete a jaké hosty jsem pozvala? Čtěte dál...

Záznam z webináře bude k dispozici do 23.12.2018

Kde, kdy a jak dlouho:

Kde a kdy: Webinář proběhl 23.11., jeho záznam bude dostupný měsíc - do 23.12. - na základě přihlášení dostanete odkaz na stránku, kde proběhlo vysílání.

Jak dlouho: 1 hod 38 minut

Co vám webinář přinese?

  • Inspirujete se, jak se stát skutečným tvůrcem svého života, i když často padáte na ústa únavou, nemocí nebo prožíváte syndrom vyhoření.
  • Objevíte tipy, jak získat zpět svoji vlastní sílu a vyhrabat se ze dna.

Webinářem provází:

Veronika Hanzlíková

Před pár lety jsem žila jen a jen nemocí zvanou ulcerózní kolitida a neskutečnou únavou. Tehdy jsem byla anemická a trpěla každodenními průjmy a bolestmi zad. Byla jsem skutečně na dně. Psychicky i fyzicky.

Ale díky svým zdravotním problémům jsem pochopila, že laskavost sama k sobě a svému tělu je tou nejdůležitější esencí pohody v životě a jídle.

Postupně jsem se stala nejen expertkou na potraviny, ale i výživovou a životní koučkou a  s laskavostí a láskou podporuji ostatní na jejich cestě za zdravím těla a duše.

Chtěla jsem, aby vám webinář přinesl opravdu hodně užitečných tipů a informací, jak se zbavit únavy a abyste je dokázali použít i do svého života.

Vím, že platí: "Víc hlav víc ví". A proto jsem pozvala dvě zajímavé ženy, které se umí vymanit z náručí únavy a syndromu vyhoření.

Mým milými hosty byly:

Tereza Pyrchalová

Odbornice na tradiční feng-shui, milovnice motorek a golfu
Před třemi lety jsem byla ve stavu, kdy nejenom, že mě nic nebavilo, ale ani jsem neměla na nic sílu, žádnou energii, byla jsem neustále unavená i ráno po deseti hodinách spánku. Stále častěji jsem zažívala dny, kdy jsem jenom ležela. Únava a syndrom vyhoření by byly asi ta pravá slova.

Dnes už zase žiji. Mám ČAS A ENERGII na věci, které mě baví. Věnuji se práci, která mě naplňuje, rozjíždím nové projekty a rozvíjím své znalosti. Mám na to nejen ČAS, ale mám na to především ENERGII.

Silvia Soláriková

Koučka a mentorka pro ženy
Pred pár rokmi mi chýbala radosť zo života. Mala som pocit, že mrhám svojou energiou. Pracovala som ako manažment konzultantka, cestovala po svete, chodila do dobrých reštaurácii a spoznávala nových ľudí. V chvíľkach osamote som však mala pocit prázdnoty. V mojej práci som nevidela vyšší zmysel.

Neznášam, ak mi niekto hovorí, že niečo musím a mala by som. Rada tvorím svoj život. Učím sa rozlišovať, kedy je užitočné bojovať a kedy nechať veci jednoducho plynúť. Naslúcham svojej intuícii a stala jsem se koučkou a mentorkou pre ženy.

Těšíme se na vás.

Na webináři jste se navíc dozvěděli:

  • informace o klubu Harmonický život pro první půlku roku 2019,
  • soutěži o členství v klubu zdarma (vítěz byl rovnou zveřejněn na konci webináře),
  • o překvapení a bonusových kreditech na Kurzech pro radost.