ČESKÉ POTRAVINY, POHYB A JARO (21denní výzva)

Vyhodnocení - 30. 4.

Nejprve bych vám všem chtěla moc poděkovat. Díky, díky, díky. Za skvělou atmosféru. Je jedno, kolik úkolů jste splnili, ale vaše energie mi dávala sílu a chuť to vše organizovat, vymýšlet úkoly a spolu s vámi je taky plnit. A taky tvořit texty. A že jich nakonec bylo až nečekaně mnoho. Měla bych ale sama sebe už znát a vědět, že se snažím vše dělat na 100 % i víc a že to všechno zabere spoustu času. :)

  • Bylo mi s vámi moc dobře a tímto slibuji, že se pokusím tuhle parádní skupinu zachovat živou a občas nasdílet inspiraci, která mě napadne a o to samé prosím vás. Pokud budete mít zajímavý nápad nebo podnět týkající se českých potravin a pohybu nebo ročních období, sdílejte to do skupiny.

Když jsem tuhle výzvu spouštěla (jako tradičně bez velké přípravy), netušila jsem, jaká to bude jízda. V ledasčem podobná, jako když jsem před rokem spouštěla předprodej knížky Příběhy českých superpotravin. Aniž bych dopředu tušila, co to všechno bude obnášet. :) 

  • Hlásím taky, že jsem vám nechala v platnosti do 31. 5. slevový kód na knížku, abyste ji měli za cenu 399 Kč. Při objednávce stačí do pole SLEVOVÝ KÓD zadat JARO-50 (do ČR) a JARO-2-EURA (do SR) a dát uplatnit, okamžitě se vám sníží cena za knihu.

Velké a hlavně příjemné překvapení

Pro mě byl celkový počet těch, co se připojili do skupiny. Ještě větší však počet těch, kteří jste se aktivně zúčastnili. (Dole na stránce najdete trochu statistiky a taky výherce.)

Jak už jsem naznačila, tahle výzva byla mým prvním takovým počinem a všechno jsem připravovala za pochodu i s dvěma dětmi za zády a taky manželem částečně na home office. ;)

  • Velká část z vás plnila výzvy, i když nadále chodila do zaměstnání nebo jste za zády měli zase svoje děti. A já si toho skutečně vážím. Vážím si i paní Míši (na FB jako Miluše), která byla nejstarší účastnicí a splnila téměř do jedné všechny úkoly. Nebo Ondreje, který jako jediný muž taky statečně vydržel a dokonce zvládl i úkol s pleťovou maskou. ;)

Klobouk dolů před vámi všemi.

Dobrovolný příspěvek ;)

Jak jsem včera psala u bonusového úkolu, můžete si stáhnout všechny texty a tipy z výzvy v podobě e-booku za symbolickou částku. Může to být 99 Kč nebo jeho (dvoj, troj)násobek, pokud byste chtěli přispět i víc.

Někteří jste se shodli, že byste rádi poděkovali dobrovolným příspěvkem v podobě energie peněz, ale úplně dobrovolnou částku ve svém fakturačním systému nastavit neumím, tak aspoň takhle. ;)

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Statistika nuda je, má však cenné údaje.... ;)

  • 50 z vás se aktivně účastnilo aspoň s 1 splněným úkolem a jeho nasdílením do skupiny (wau)
  • celkem 35 z vás splnilo nejméně 7 úkolů a zařadila jsem vás do slosování o výživově-emoční konzultaci v rozsahu 60 minut
  • a dokonce 16 z vás splnilo téměř všechny nebo úplně všechny úkoly a zařadila jsem vás ještě navíc do slosování o e-book 10 klíčů k tajemství potravin (s podtitulem Jak nesednout na lep potravinářskému průmyslu)

Pokud byste si chtěli ověřit počet svých splněných úkolů, prosím koukněte se sem na Google disk a napište mi nejpozději do 10:00, kdybyste tam našli nějakou nesrovnalost. ;) V těch velkých počtech nebylo snadné si ohlídat všechny splněné úkoly od každého z vás.

... Ivana Štefková (výživově-emoční konzultace)

... Jana Lichtenberková (e-book 10 klíčů k tajemství potravin)

Gratuluji!

Pro shrnutí všech úkolů a informací o výzvě se vydejte tudy.