Potřebujete zharmonizovat své tělo, duši i mysl?

A nevíte, jak na to?

Pojďte vyzkoušet jednoduchou a přitom účinnou metodu!

  • Mentální harmonizace je jednoduchá metoda pro pomoc sobě i svým blízkým. Naučila jsem se ji od Terezy Kramerové, kterou považuji za nejlepší průvodkyní myslí a duší v Česku.
  • Mentální harmonizaci používám samostatně i jako součást celostního poradenství. Jde snadno zkombinovat s výživovým i zdravotním poradenstvím.

Co je Mentální harmoziace a jakým způsobem s ní pracuji?

  • Cílenými otázkami vám pomůžu se podívat na svoje tělo i mysl tak, jak je vám přirozené a vlastní. Tedy neuvedu vás do žádné meditace nebo změněného stavu vědomí! Máte pouze zavřené oči a já vám pomohu nasměrovat jeho mysl tak, aby si uvědomil, co vás nejvíc trápí, nebo kde vám "sídlí" například špatné pocity, strachy či bolest.
  • Při Mentální harmonizaci vám mysl "vykreslí" konkrétní představu, kterou společně projdeme a zpracujeme. Někdy stačí si onu představu prodýchat, jindy třeba z těla "vymasírovat". Ale to jsou jen příklady, protože každý jsme jedinečný a vaše moudré tělo ví, jak strach, bolest či problém k řešení může vykreslit a zároveň, jak se ho i zbavit. Jen jsme všichni prostě pozapomněli, jak na to. Ale umíme to! Umíte to i vy!
  • Mentální harmonizací si připomeneme ozdravné mechanismy vlastního těla i psychiky. Navíc je to každého osobní práce a osobní úspěch, protože jen Vy si svůj problém v sobě objevíte a zpracujete ho. Já jsem na Vaší cestě jen průvodcem.

 

Díky této metodě se můžete zbavit špatných pocitů z vlastního těla, aktuálního stresu, potíží s váhou, bolestí, nebo jiných problémů. 

Vaše investice do mých služeb...

  • ... jen váš čas (přibližně do 15 minut) - krátké telefonické nebo e-mailové poradenství pro čtenáře E-mailového klubu ZDARMA.
  • ... 1500 Kč za celostní poradenství obsahující  Mentální harmonizaci v rozsahu 1,5 hodiny nebo za samostatnou Mentální harmonizaci.

Mentální harmonizaci můžete věnovat i jako dárek!

Reference

Díky vám jsem zjistila, jak málo si vážím svého těla... jak jsem na něj vlastně zlá. Nenapadlo by mě, jak můžu jednoduše zharmonizovat sama sebe. A těším se, že tuto harmonizaci budu používat i sama pro sebe dál. Chtěla bych vám poděkovat - bylo to úžasné'

Zlata L.