Elektronická kniha s KONZULTACÍ

21 příběhů českých superpotravin

aneb když jídlo mluví

Objednávka e-knihy s KONZULTACÍ

 • ANO
  Chci e-knihu 21 příběhů českých superpotravin aneb když jídlo mluví.
 • ANO
  Chci získat tipy do kuchyně i své přírodní lékarničky díky našim superpotravinám.
 • ANO
  Chci si přečíst laskavé příběhy o jídle.
 • ANO
  Chci 5 hodnotných bonusů - 30 minutový telefonický pokec s autorkou, slevu na e-kuchařku Dariny Šindelářové, vstup do facebookové skupiny Máme rádi české potraviny, tipy pro jídlo v jednotlivých ročních obdobích a doživotní aktualizaci.
 • ANO
  Vím, že se v e-booku dozvím vše důležité o středoevropských superpotravinách, jejich původu, účincích a "když jídlo mluví".

Těším se i na vaše reference...

Při čtení jsem měla pocit, že jsem vstoupila do místnosti plné polštářků a jemné hudby. Přestože je Veroniky e-kniha o něčem zcela jiném než je ženský prostor k rozjímání, dostalo se mi nádherného pohlazení. To, co jsem objevila, je naprosto úchvatné a hlavně konečně ukazuje jídlo ve světle, v jakém ho ještě nikdo neukázal!

Eva PitnerováVědma, www.evapitnerova.cz

Jsem opravdu nadšená! Moc mě baví, jak to Verča pojala. Propojení různých směrů a stylů utváří jeden jasný rámec a mě osobně baví, jak se informace navzájem hezky doplňují. Obsah rozdělený do ročních období je přehledný.. a už teď v zimě se těším na léto:-). Dočetla jsem se spoustu zajímavých a nových informací, díky za ně!

Jana ZahradníkováMaminka na plný úvazek

100 % záruka

Pokud byste po přečtení zjistili, že obsažené informace nejsou pro vás dostatečně hodnotné, napište mi. Vrátím vám zaslané peníze zpět.

Potřebujete pomoc?

Napište mi na info@veronikahanzlikova.cz nebo volejte na 775 628 176.

Jsem tu pro vás, ráda vám pomůžu.