NAKOPNĚTE SVOJI ENERGII S LASKAVOSTÍ K TĚLU A DUŠI

41. den - závěr programu

 

Bylo mi ctí s vámi strávit 6 týdnů. Sice jsem vás nemohla vidět, ani slyšet, ale od některých z vás vím, že jste opravdu program až třeba na některé dny zvládly celý projít a sledovat dění. A pokud ne a těch 6 týdnů uteklo pro vás jako voda, stále máte možnost si dny, témata i videa doprocházet. Tady je rozcestník celého programu, odkud se k jednotlivým týdnům i dním můžete vracet.

Věřím, že i díky tomuhle programu máte zase větší chuť, energii a třeba i radost v životě. Budu moc ráda, když mi napíšete nebo jednoduše vyplníte krátký dotazník (zabere vám cca 5-10 minut), jak se vám celý program líbil. ;)

Nejdůležitější rada závěrem

Asi to nejdůležitější, co bych vám chtěla znovu zopakovat - nemusíte dělat úplně vše z toho, co jsem tu radila. Zkuste si třeba z každého týdne vybrat jednu nebo dvě věci, které se vám nejvíc líbí, a ty zařaďte do života. ¨Já taky nedělám současně úplně všechno. Vždycky mívám třeba i období, kdy se něčemu věnuji víc, protože to tak cítím, a pak už to třeba není potřeba a já na to "skoro zapomenu". A buď přijde něco, co mi to zase připomene nebo se objeví něco jiného, co doplní tu potřebnou "skládačku".

Třeba to budete mít podobně anebo postupně zařadíte i další tipy. Ale nespěchejte na sebe a postupně "integrujte" to, co jste se tu dozvěděly anebo to, co vás nejvíc zaujalo a máte pocit, že vám to dělá dobře.

Pokud byste měly ještě jakýkoliv dotaz, ozvěte se prosím, i dodatečně vám ho ráda zodpovím. Dneska už nové téma "vytahovat" nebudu, ale shrnu vám veškeré rozhovory, které byly v programu jako bonusové i nová živá vysílání, abyste je tu měly pěkně vcelku. A ještě se vám ozvu do skupiny přes živé vysílání, kde shrnu 6. týden. 

Bonusová videa a rozhovory s hosty

 1. Rozhovor s fitness trenérkou Kristýnou Novotnouvědomém pohybu a pohybu jako takovém
 2. Rozhovor s výživovou poradkyní Veronikou Hájkovoukvašení, klíčení a máčení potravin
 3. Rozhovor s fyzioterapeutkou Hanou Panáčkovoupánevním dnu
 4. O tanci, nejen tom spontánním, si poslechněte v rozhovoru s koučkou a terapeutkou Silviou Solárikovou.
 5. Trošku o józe a především o tom, jak dýchat (inspirace z jógy), abyste se z přemíry stresu nebo aktivit nezhroutily, se dozvíte od Klaudie Sauerové
 6. Rozhovor s Janou Horváthovou Dzurillovou tentokrát v psané formě, o čínské medicíně a nejen jí, najdete tady
 7. Rozhovor o pohybu, čchi-kungu i barefootech a bosochůzi s fyzioterapeutem a lektorem čchi-kungu Erikem Palkem
 8. Rozhovor s psycholožkou a celostní terapeutkou Pavlou Kupčo o emocích a jak zpracovat ty "negativní" (včetně tipu na dýchání do ležaté osmičky pro uklidnění)
 9. Rozhovor s Karolínou Kunftovou, naturopatkou a nutriční specialistkou, nejen o potravních doplňcích
 10. O emocích, energii i Faster EFT si poslechněte v rozhovoru s emoční koučkou Terezkou Rothovou

Živá vysílání a navíc zklidnění/relaxace

 1. Shrnutí 1. týdne o dechu a vodě najdete tady (shrnutí) a tady (video s vizualizací)
 2. Rozhovor s Erikem Palkem o energii i dechu, který byl dostupný i mimo program, najdete tady
 3. Shrnutí 2. týdne o stravě podle ročních období + krátké naladění na svoje potřeby hlavně výživové je dostupné tady
 4. Shrnutí 3. týdne o pohybu a vědomé péči o sebe proběhlo formou rozhovoru s Erikem Palkem, viz předchozí bod 7.
 5. Shrnutí 4. najdete tady - bylo o času pro odpočinek, o relaxaci a integraci
 6. Slíbené zastavení se/relaxace nebo chcete-li zklidnění formou videa nebo v mp3 podobě
 7. Shrnutí 5. týdne o stravě nejen při únavě najdete tu
 8. Shrnutí 6. týdne nejen o práci s myslí a emocemi tady

Co ještě více závěrem? 

Ráda bych tu shrnula ještě možnosti, které dále "ode mě/se mnou" máte. Tím je možnost si výhodněji pořídit moji tištěnou knihu, výživově-emoční celostní konzultace nebo si na půl hodinku popovídat. Víc tady dál.

Kniha Příběhy českých superpotravin

Ráda bych i připomněla, že máte možnost si za výhodnější cenu pořídit knihu Příběhy českých superpotravin - a to tady (slevový kupón je JARO-2021)

Výhodnější cena konzultací

Taky jsem se rozhodla vám umožnit lepší cenu konzultace se mnou, kdybyste chtěly do větší hloubky naučit konkrétní techniky zmiňované tady v programu, potřebovaly se poradit o vaší stravě i životním stylu. Nedávno jsem totiž výrazně zdražila, takže jsem se rozhodla pro vás vytvořit lepší cenu.

 • objednat konzultaci (nebo i víc hodin) si můžete tady

Navíc bych vám ještě chtěla nabídnout jednu možnost. Zvažuji, že udělám menší a větší kurz pro lepší energii, chuť a radost do života. A potřebovala bych znát Váš názor na tenhle kurz i to, co vám dal, jak jste stíhaly apod. Dumám totiž, že tenhle kurz by si zasloužil název ve smyslu "postavte se do svojí vlastní síly", tak jak to učím i při osobních/online konzultací. 

 • Pokud byste měly chuť si o tom se mnou povykládat (po telefonu, Skype nebo WhatsApp), výměnou za naše povídání bych vám věnovala cca půl hodinku svého času na téma vy, vaše strava a to, co řešíte a případně s čím potřebujete poradit. Stačí mi napsat na e-mail verca@veronikahanzlikova.cz a domluvíme se.

Co vy na to? A pokud o pokec nestojíte, budu moc ráda, když vyplníte aspoň dotazník. Předem děkuji.

 

Rozcestník celého programu najdete tady.