NAKOPNĚTE SVOJI ENERGII S LASKAVOSTÍ K TĚLU A DUŠI
(6týdenní online program - shrnutí)

 

Vítám vás v programu, který se dřív jmenoval Podpora a mentoring pro unavené ženy. Postupem času jsem ale pochopila, že tenhle program není jen pro unavené ženy. Mnoha ženám spíš pomohl vrátit se znovu do svojí síly a tak mi přijde vhodnější jeho nový název Nakopněte svoji energii s laskavostí k tělu a duši.

  • Současně jsem program prodloužila z 30 dní na 6 týdnů, aby byl větší prostor a klid na některá obsáhlejší témata.

Podstatné informace:

Základní informace o tom, jak bude program probíhat, vám přišly do e-mailu. Tady jsou další podstatné informace:

  1. Začátkem téměř každého dne vás čeká "úkol". Taková výzva k akci, abyste rovnou vyzkoušely téma na vlastní kůži nebo tělo. ;) Ne vždy se ale ke každému tématu hodí, takže není povinný.
  2. K většině dní bude také video s povídáním pro ty z vás, kterým vyhovuje spíše mluvené slovo. Prakticky se bude shodovat s tím, co je v textu. Nicméně některá videa budu natáčet nová v průběhu 3. kola, jindy zůstane video starší a u něj pak vždy upřesním případné "odlišnosti" od současných informací nebo informací v textu. 

Cílem je vás v tomto programu povzbudit a dát vám inspiraci, díky které a díky postupným změnám by se vám měla navracet chuť a radost do života a také energie.

Nejdůležitější ale je, abyste si program užily podle svého tempa. Dny na sebe nijak výrazně nenavazují, takže když jeden den nestihnete, můžete další den pokračovat v aktuálním tématu.

1. týden - dech a voda

Bez dechu a vody není života, jsou tou nejzákladnější esencí našich těl. Pojďte vědomě dýchat a získat víc energie i vitality.

Stejně tak se dozvědět víc o vodě a o tom, jak působí vně i zvnějšku.

2. týden - strava podle ročních období

Pokud se máme inspirovat v nějakém stravovacím systému, tak určitě by to mělo být podle ročních období.

Tento týden si povíme víc o tom, jak to funguje, kde vzít inspiraci a také projdeme jednotlivé roční období. Možná vás překvapí, že jich je 5! ;)

3. týden - pohyb a vědomá péče o tělo

Kdybychom neměly vodu a dech, umřeme. Ani bez jídla to většinou nejde. Většina z nás se totiž neumí stravovat pránou. Ani já ne. ;)

Jenže i bez pohybu není život. Nebo ne takový. Proto se pohybu budeme věnovat celý tento týden a pak i po jednom dni ve zbývajících třech týdnech.

4. týden - čas pro relaxaci a integraci

V tomto týdnu nás čeká vícero témat. Především povídání o tom, jak se umět i zastavit a odpočinout si.

Tématem také bude spánek, cykličnost (tedy i menstruace), tanec a technika čas je můj přítel.

5. týden - pokračování o stravě

Nejen stravou podle ročních období se budeme zabývat - přidáme informace, jak na stravu proti únavě a při anémii.

Zmíníme také stravu podle metabolických typů, kvašení, klíčení a máčení potravin i víc o rybách a rybím tuku.

6. týden - o práci s myslí, meditacích...

Tento týden se budeme věnovat prací se svojí myslí i emocemi. Dozvíte se víc o (Faster) EFT, meditacích a taky i ještě něco o pohybu. Čeká nás závěr.