Veronika Hanzlíková

Podcast Příběhy života a uzdravení

a audiozáznamy mých přednášek

Podcast Příběhy života a uzdravení

Máma vždycky říkala: Život je jako bonboniéra, nikdy nevíš, co ochutnáš.“ (Forrest Gump)

Tak přesně o tom je podcast Příběhy života a uzdravení. Život je i podle mého taková bonboniéra anebo je také jako Bertíkovy fazolky z Harryho Pottera. Milovníci této ságy ví, že právě tyhle bonbony nejsou jen dobré, ale že v balíčku najdete i bonbony velmi zvláštních chutí nebo vysloveně hnusné. 

A takový je život. Krásný i bolavý. Laskavý i krutý. A právě o životě a jeho radostech i starostech je můj podcast. 

Pro koho je poslech mého podcastu to pravé ořechové:

  • pro ty, kteří mají rádi krátké příběhy, které naplňují nadějí a radostí,
  • pro ty, kteří rádi čerpají moudrost u inspirativních lidí (ty si budu zvát do některých dílů na rozhovory),
  • pro ty, kteří prodělali těžkou nemoc nebo je trápí nějaká chronická choroba (jako byla u mě ulcerózní kolitida) a potřebují vidět světlo na konci tunelu,
  • pro ty, kteří chtějí a potřebují slyšet, že můžou zvládnout svoje zdravotní obtíže nebo temná údolí, kdy všechno stojí za prd.
Podcast Příběhy života a uzdravení je navíc jedinečný v tom, že v některých dílech vám nejen povídám, ale také čtu. Díky tomu jsou některé díly tak trochu audioknihou. ;)
Časová dotace jednotlivých dílů:
  • obvykle 10-20 minut (krátké příběhy)
  • 30-60 minut (rozhovory s inspirujícími osobnostmi)

První díly podcastu

Nejnovější díl podcastu

Audiozáznam Jak na půst?

Jednou z možných cest, jak odlehčit tělu i duši a třeba i našim kilům, může být půst. Pokud vás půst zajímá a chcete vědět, jak na něj, stáhněte si záznam ze semináře, který jsem vedla 18. 1. 2023 v Rodinném a komunitním centru Mumraj.

Co vše se ze záznamu dozvíte?

nápoje

Audiozáznam Vánoční cukroví jinak. Jde to i zdravě?

Má smysl se v rámci zdravějšího životního stylu vzdávat tradičních vánočních zvyků a cukroví? Pokud vás toto téma zajímá a chcete vědět, jak jíst zdravěji (nejen) o Vánocích, stáhněte si zkrácený záznam z workshopu, který jsem vedla 22. 11. 2022 v Rodinném a komunitním centru Mumraj.

Co vše se ze záznamu dozvíte?

Veronika Hanzlíková

Miluji čokoládu a sladkosti, svoji rodinu, příběhy a psaní. Mnohokrát jsem v životě zakopla a několikrát i padla na dno. Dnes, jako čerstvá čtyřicátnice, konečně stojím ve svojí síle. Ale dost to bolelo… Po smrti partnera jsem se dlouho zvedala na nohy. Psychicky i zdravotně. 

Mám oficiálně dvě chronické nemoci, takzvaného Bechtěreva a také ulcerózní kolitidu (UC) – chronický zánět tlustého střeva. Díky kolitidě jsem užívala hodně léků. Celých 15 let. Dnes už víc než 5 let neužívám žádné léky a považuji se za vyléčenou, i když lékaři tenhle termín u UC neznají.

Jsem výživová poradkyně, mentorka na cestě za pohodou v životě a jídle a taky maminka 3 dětí a 6 andílků. Podnikám, píšu, tvořím a zářím. Ukážu i vám, jak dobře jíst a naplno žít a zářit, i když vám život háže klacky pod nohy.

Máte dotaz? Něco vám není jasné? 

Napište mi na info@veronikahanzlikova.cz.

 Jsem tu pro vás.