PŘÍBĚHY ŽIVOTA A UZDRAVENÍ

Od puberty jsem tajně snila o dráze spisovatelky (v dětství jsem se ale shlížela v kariéře uklízečky nebo doktorky :-D ).

Až v dospělosti a po mnoha překážkách jsem poznala, že "býti spisovatelkou" nemusí být jen sen. Proto jsem, a nejen proto, začala psát příběhy pro vás, a o vás ....

Na začátek můj příběh...

Je plný naděje, že i když vám život hází klacky pod nohy, můžete zase a znovu najít radost, štěstí a zdraví. 

Do budoucna se těšte na knihu o životě a mém uzdravení z nemoci jménem ulcerózní kolitida. 

Hned teď však najděte naději:

  • v zázraky, 
  • i v to, že všechny jizvy na duši a těle je možné zahojit.

Příběh Martiny

Martina Chomátová je mladá žena, kterou jsem začala sledovat před pár lety v době svojí první mateřské. Fascinoval mě její pohled na mateřství a to, že je možné ho prožívat jako hru a podobně brát celý život. Říkala jsem si, jak to tahle holka dělá a proč vlastně má v názvu svého webu Play Every Day neboli Hraj si každý den.

Až později jsem pochopila, že ji k této cestě dovedla mimo jiné poporodní deprese...

Příběh Moniky

„Máte rakovinu prsu.” Tak takovou větu slyšela jedna matka samoživitelka v rozsahu dvou let dokonce dvakrát. Po léčbě chemoterapií přestala chodit, téměř ztratila rozum a ani si nepamatovala kroužky svého malého syna.

„Můj syn byl v první třídě a já vůbec nevnímala jeho úspěchy a neúspěchy. Nedokázala jsem se radovat ani rozčilovat. Jako bych ani nebyla.” Říká Monika. Mladá žena, kterou rakovina doslova a do písmene dostala do kolen.

Spolu jsme pro vás připravily její příběh… příběh, který i přes svoje totální dno a bolest, dokáže snad i povzbudit a přinést víru v ozdravné síly organismu i vnitřní sílu každého z nás.

Příběh Ondřeje

Ondřej je mladý muž. Na jeho krásně vysportované postavě mnoho žen může oči nechat. Je trenér a sportovec tělem a duší.

Z pohledu zdravého člověka vypadá jako namakaný “kulturista”, který určitě řeší jen, jak správně nabrat hmotu a kolik zátěže si má dát v posilovně do těla. Přitom, nic není černobílé. Ani jeho skvělá tělesná kondice.

Od svých dvaceti let žije s ulcerózní kolitidou, chronickým zánětem tlustého střeva, a prošel si osobním i zdravotním peklem. Proto jsem se ho vyptala na to, jak se dostal do tak dobré kondice a co by poradil (nejen) za pohybové aktivity lidem se zdravotními obtížemi...

Další příběhy života můžete sledovat na Facebooku