Od puberty jsem tajně snila o dráze spisovatelky (v dětství jsem se ale shlížela v kariéře uklízečky nebo doktorky :-D ).

Až v dospělosti a po mnoha překážkách jsem poznala, že "býti spisovatelkou" nemusí být jen sen. Proto jsem, a nejen proto, začala psát příběhy o vás, pro vás....

PŘÍBĚHY ŽIVOTA A UZDRAVENÍ

Na začátek můj příběh...

Je plný naděje, že i když vám život hází klacky pod nohy, můžete zase a znovu najít radost, štěstí a zdraví. 

Do budoucna se těšte na knihu o životě a mém uzdravení z nemoci jménem ulcerózní kolitida. 

Hned teď však najděte naději:

  • v zázraky, 
  • i v to, že všechny jizvy na duši a těle je možné zahojit.

Příběh Ondřeje

Ondřej je mladý muž. Na jeho krásně vysportované postavě mnoho žen může oči nechat. Je trenér a sportovec tělem a duší.

Z pohledu zdravého člověka vypadá jako namakaný “kulturista”, který určitě řeší jen, jak správně nabrat hmotu a kolik zátěže si má dát v posilovně do těla. Přitom, nic není černobílé. Ani jeho skvělá tělesná kondice.

Od svých dvaceti let žije s ulcerózní kolitidou, chronickým zánětem tlustého střeva, a prošel si osobním i zdravotním peklem. Proto jsem se ho vyptala na to, jak se dostal do tak dobré kondice a co by poradil (nejen) za pohybové aktivity lidem se zdravotními obtížemi...

Příběh Evy

S Evou nás svedla dohromady chronická choroba. Ulcerózní kolitida, zánět tlustého střeva, bylo to, co Evu nejvíc v životě trápilo, když mě vyhledala jako svoji průvodkyni na cestě za lepším zdravím.

Staly se z nás přítelkyně a s překvapením zjišťujeme, kolik životních paralel máme stejných a jak je psychický "profil" lidí se stejnou chorobou velmi podobný a tudíž, že psychosomatický pohled na zdraví je pravdivý.

Harmonie těla a duše - monáda jako dárek - Veronika Hanzlíková

Pojďte objevit její inspirativní příběh i příběh o monádě, symbolu rovnováhy a doplňujících se protikladů.

Příběh fotografky
Gabriely Pausa

Gábinka je doslova a do písmene mojí dvorní fotografkou. Téměř všechny fotky tady na webu vyfotila ona. Fotí především ženy, podnikatelky, ale i rodiny s dětmi. Umí najít v každé ženě její krásu, i když si často fotografovaná žena myslí, jak jí to na fotkách nesluší nebo že není krásná.

Gábinky příběh zveřejňuji proto, že je možné najít znovu lásku. Sama k sobě i jako rozvedená matka dvou dětí. Její příběh dokáže vyléčit mnoho psychicky zraněných žen, především po nefunkčních vztazích a manželstvích.

Příběh Moniky

„Máte rakovinu prsu.” Tak takovou větu slyšela jedna matka samoživitelka v rozsahu dvou let dokonce dvakrát. Po léčbě chemoterapií přestala chodit, téměř ztratila rozum a ani si nepamatovala kroužky svého malého syna.

„Můj syn byl v první třídě a já vůbec nevnímala jeho úspěchy a neúspěchy. Nedokázala jsem se radovat ani rozčilovat. Jako bych ani nebyla.” Říká Monika. Mladá žena, kterou rakovina doslova a do písmene dostala do kolen.

Spolu jsme pro vás připravily její příběh… příběh, který i přes svoje totální dno a bolest, dokáže snad i povzbudit a přinést víru v ozdravné síly organismu i vnitřní sílu každého z nás.

Další příběhy života můžete sledovat na Facebooku