Veronika Hanzlíková

Reference

Reference na konzultace

Milá Veroniko, jste přesně ta, koho jsem hledala. Potřebovala jsem si popovídat o něčem, co jsem dlouho držela v sobě a přitom bych to nedokázala řešit s "běžným" výživovým poradcem, který řeší jen tělo, ne duši. Poradila jste mi přesně tak, jak bylo potřeba, protože jste mě pochopila a porozuměla tomu, co řeším. Upřímně, nečekala jsem, že se mi takové pomoci dostane. Naše schůzka mi pomohla se přiblížit ke své vlastní vnitřní síle. A hlavně, jste živým příkladem toho, že nemoc je alarmem, a nikoli pohromou, které se musíme nutně vyhnout.

Vaše konzultace bych rozhodně doporučila těm, kteří cítí, že výživové problémy jsou propojeny s mnoha dalším faktory. A také těm, kteří už vyzkoušeli různé diety a výživová opatření, avšak cítí, že to, co je trápí, se nedá vyřešit jednostranným pohledem.
Majka Kopecká
studentka
Děkuji za Váš čas, ochotu a hlavně přístup. Pokaždé jsem z Vaší strany cítila podporu, což někdy úplně stačí, aby se člověk dál správně rozhodnul. Jste ochotná vyslechnout, a především nasměrovat, nabídnout alternativy. Ať už jsme spolu mluvily na téma koloskopie, volba lékaře atd, pokaždé jste měla dobrou radu.

Povzbudíte, řekněte svůj názor na základě bohatých zkušenosti. Moc za vše děkuji. Za inspiraci, lidský přístup i laskavost, kterou z Vás cítím. Díky čemuž jste úžasnou oporou a vím, že se mohu kdykoliv zase ozvat.
Petra Lysoňková
maminka dítěte s UC
Moc děkuji paní Veronice za její konzultace. Už první konzultace překonala moje očekávání. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých a důležitých informací a souvislostí, které by mě jinak nenapadly. Věřím, že mi pomohou při řešení problémů spojených s ulcerózní kolitidou.

K Veronice se opakovaně vracím, protože její životní zkušenosti a znalosti jsou velmi obsáhlé a co je důležité, přesahují do mnoha oborů - od přehledu o klasické léčbě střevních zánětů, přes alternativní metody, výživu i podporu psychiky. Opravdu vřele doporučuji každému, kdo má zájem o svoje zdraví.
Tomáš K.
inženýr ekonomie a pacient s UC
Výživovou konzultaci jsem u paní Veroniky vyhledala kvůli problémům s osteopenií. Veronika mi doporučila zajímavé potraviny, které se pokusím zařadit do svého stravování a také několik potravních doplňků. Rozumí i lékařským pojmům a dozvěděla jsem se vše, co jsem potřebovala nejen o výživě při osteopenii.

Setkání bylo velmi příjemné v uvolněné a přátelské atmosféře. Nakoplo mě k tomu, že se budu svému stravování víc věnovat.

Tuhle konzultaci doporučuji lidem, kteří mají zájem naslouchat svému tělu a podpořit svůj zdravotní stav i kvalitu života vůbec.
Barbora McBurney
t.č. na rodičovské dovolené

Reference na knihu Příběhy českých superpotravin

Vaše kniha se mi velice líbila. Uvítala jsem, že povídání o jednotlivých potravinách jsou rozděleny do ročních období a mají tam i zdravotní účinky. Recepty jsou taky skvělé - přímo na jedničku. :) Celkově jde vidět, že jste v knize nechala kus sebe.

Knížka mě inspirovala a doopravdy zaujala. Doporučila bych ji všem, kteří se zajímají o to, co jí a zajímá je účinek potravin na jejich zdraví.
Kristýna Jiráková
Moc se mi líbí, jak je knížka přehledná a nejvíce mi vždy vyčarují úsměv na tváři osobní historky autorky. Jelikož studuji porodní asistentku a ženy v těhotenství by měli svou stravu obohatit o určité složky, jsem ráda, že jsem se dozvěděla, v jakých potravinách se co nachází.
Každá superpotravina má v knize vlastní kapitolu, kde najdete snad vše, co vás napadne. Nemusíte se ale obávat nějakých nudných tabulek či čísel, nic takového se nekoná. Autorka zvolila příjemnou psanou formu, kterou vás se superpotravinou seznámí, a to se mi velmi líbilo.

V každé kapitole se něco zajímavého dozvíte a na konec si můžete připravit i chutné a především zdravé jídlo. To vše na jednom místě, čtivou formou a opatřené líbivými fotografiemi.
Dnes jsem obdržela Vaši knížku a jsem opravdu nadšená. Určitě využiji i slevový kód na Váš kurz o střevních zánětech a na parník na Vltavě. Chtěla jsem Vám opravdu ze srdce moc poděkovat za to, co pro nás "ulcerozní coliťáky" děláte, co jste již udělala a za všechnu Vaši pomoc a rady.
Eva V.
ekonomka
Od knihy jsem dostala ještě víc, než jsem čekala. Byla jsem překvapena a mírně vyděšena tím, jak je obsáhlá, ale nakonec jsem ji přečetla během tří večerů. Při čtení jsem měla pocit, že jsou Příběhy českých superpotravin vyváženou knihou – informace vyvažuje lehký a úsměvný příběh a lahodné recepty.

Jsem si jistá, že se k ní budu vracet. Jednak bych ráda postupně vyzkoušela většinu receptů, druhak může posloužit i jako „domácí kniha léčivek“ a zatřetí je nabitá moudrostí našich babiček, čínských lékařů i paní Veroniky Hanzlíkové.
V prvé řadě je knížka napsaná velice čtivě a poutavě. Dále na mě působí velmi dobře, že Veronika nikomu nic nenutí a nechává na každém, aby si vybral svou vlastní cestu. Hodně mě nadchly recepty a získal jsem nový pohled na "běžné" potraviny kolem nás.

Ano, knížka se mi moc líbila.​