Veronika Hanzlíková

Reference

Reference na konzultace

Milá Veroniko, jste přesně ta, koho jsem hledala. Potřebovala jsem si popovídat o něčem, co jsem dlouho držela v sobě a přitom bych to nedokázala řešit s "běžným" výživovým poradcem, který řeší jen tělo, ne duši. Poradila jste mi přesně tak, jak bylo potřeba, protože jste mě pochopila a porozuměla tomu, co řeším. Upřímně, nečekala jsem, že se mi takové pomoci dostane. Naše schůzka mi pomohla se přiblížit ke své vlastní vnitřní síle. A hlavně, jste živým příkladem toho, že nemoc je alarmem, a nikoli pohromou, které se musíme nutně vyhnout. Vaše konzultace bych rozhodně doporučila těm, kteří cítí, že výživové problémy jsou propojeny s mnoha dalším faktory. A také těm, kteří už vyzkoušeli různé diety a výživová opatření, avšak cítí, že to, co je trápí, se nedá vyřešit jednostranným pohledem.
Majka Kopecká, studentka
Děkuji za Váš čas, ochotu a hlavně přístup. Pokaždé jsem z Vaší strany cítila podporu, což někdy úplně stačí, aby se člověk dál správně rozhodnul. Jste ochotná vyslechnout, a především nasměrovat, nabídnout alternativy. Ať už jsme spolu mluvily na téma koloskopie, volba lékaře atd, pokaždé jste měla dobrou radu. Povzbudíte, řekněte svůj názor na základě bohatých zkušenosti. Moc za vše děkuji. Za inspiraci, lidský přístup i laskavost, kterou z Vás cítím. Díky čemuž jste úžasnou oporou a vím, že se mohu kdykoliv zase ozvat.
Petra Lysoňková, maminka dítěte s UC
Moc děkuji paní Veronice za její konzultace. Už první konzultace překonala moje očekávání. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých a důležitých informací a souvislostí, které by mě jinak nenapadly. Věřím, že mi pomohou při řešení problémů spojených s ulcerózní kolitidou. K Veronice se opakovaně vracím, protože její životní zkušenosti a znalosti jsou velmi obsáhlé a co je důležité, přesahují do mnoha oborů - od přehledu o klasické léčbě střevních zánětů, přes alternativní metody, výživu i podporu psychiky. Opravdu vřele doporučuji každému, kdo má zájem o svoje zdraví.
Tomáš K., inženýr ekonomie a pacient s UC

Reference na knihu

Vaše kniha se mi velice líbila. Uvítala jsem, že povídání o jednotlivých potravinách jsou rozděleny do ročních období a mají tam i zdravotní účinky. Recepty jsou taky skvělé - přímo na jedničku. :) Celkově jde vidět, že jste v knize nechala kus sebe. Knížka mě inspirovala a doopravdy zaujala. Doporučila bych ji všem, kteří se zajímají o to, co jí a zajímá je účinek potravin na jejich zdraví.
Kristýna Jiráková
Dnes jsem obdržela Vaši knížku a jsem opravdu nadšená. Určitě využiji i slevový kód na Váš kurz o střevních zánětech a na parník na Vltavě. Chtěla jsem Vám opravdu ze srdce moc poděkovat za to, co pro nás "ulcerozní coliťáky" děláte, co jste již udělala a za všechnu Vaši pomoc a rady.
Eva V., ekonomka