SEZNAMOVACÍ PŮLHODINKA PRO VÁS ZDARMA

 

Cítíte, že už nechcete být na svoje problémy sami? Nebo se potřebujete se svými problémy s jídlem nebo zdravím někomu nezaujatému svěřit?

Máte chaos ve všech výživových stylech a přitom se chcete jen normálně a v klidu najíst?

Napadá vás, jestli všechny vaše obtíže nejsou jen v hlavě?

 

Pomůžu vám pochopit, co je kvalitní strava a jaké máte alternativy v oblasti zdraví a psychiky,
abyste se konečně mohli normálně najístfungovat.

Pojďte zjistit, jestli jsem ta pravá průvodkyně pro vaši cestu.

Vyzkoušejte půlhodinku se mnou zdarma.

Moje filozofie

Jídlo vás nespasí, ale to, jak k němu, svým emocím a podvědomí přistupujete, ano.
Můžete jíst sebelíp zdravě, ale když budete jíst některé druhy jídel jen proto, že je to moderní a zrovna považované za zdravé, tak zdravější rozhodně nebudete. Spíš naopak. Pro pohodové stravování stačí porozumět základům o jídle a potravináchposlouchat svoji intuici i vlastní rozum.
 
Jenže, jak na jít tu intuici, když už jste unavení, vyčerpaní a točíte se v kruhu nejrůznějších diet, terapií a lékařů a nevíte, jak z něj ven? Proto vám nejvíc pomůžu tím, že spolu pracujeme i na vašem emočním nastavení a podvědomí za pomocí technik z Faster EFT, Mentální harmonizace nebo meditačních cvičení.
 
Vaše emoce a podvědomí jsou totiž, co ovlivňuje nejen vaše chutě, ale i zdravíPovzbudím vás na vaší cestě za zdravím nebo aspoň větší zdravotní pohodou.
Tvoje poradenství je jednoduše jedinečné! Mám opravdu radost, že můžu čerpat z tvých znalostí nejen o jídle, ale celkově o životě.

Máš pro každého z nás neuvěřitelně pozitivní energii a když to sečtu s tím, co znáš, tak tvé rady, konzultace a koučink celkově nemají chybu.

Líbí se mi tvůj nadhled a pochopení a doporučuji Tě každému, kdo se chce ve svém stravování a životě dostat do pohody, a jídlo a život si užívat a ne přežívat.
Jana LichtenberkováMatka a tvořitelka rodinného krbu
Výživovou konzultaci jsem u paní Veroniky vyhledala kvůli problémům s osteopenií. Veronika mi doporučila zajímavé potraviny, které se pokusím zařadit do svého stravování a také několik potravních doplňků. Rozumí i lékařským pojmům a dozvěděla jsem se vše, co jsem potřebovala nejen o výživě při osteopenii.

Setkání bylo velmi příjemné v uvolněné a přátelské atmosféře. Nakoplo mě k tomu, že se budu svému stravování víc věnovat.

Tuhle konzultaci doporučuji lidem, kteří mají zájem naslouchat svému tělu a podpořit svůj zdravotní stav i kvalitu života vůbec.
Barbora McBurney T.č. na rodičovské dovolené
Kromě konkrétních informací, nejen o stravování, jste mi také dala návod, jak na sobě zkoušet různé potraviny, pozorovat se, vylučovat je nebo nechat v jídelníčku.

Všechna ta sdělení od Vás rámuje jedna věc - pozitivní myšlení - sebrat v sobě veškerou sílu a věřit, že má člověk v sobě schopnost uzdravit se.
Věra HruškováSeniorka

Máte dotaz? Něco vám není jasné? Napište mi na info@veronikahanzlikova.cz

Jsem tu pro vás.