Individuální konzultace a koučink

VÝŽIVA A POTRAVINY

Našla jsem recept na to, jak i vy můžete jíst v pohodě a klidu každý den.

K pohodovému stravování mě přivedla trnitá cesta...

 

 • Od dětství jsem zápasila se závislostí na sladkém a "prasením" v jídle. Alergie na kakao a pyly byly jen jedny z mnoha oficiálně prokázaných alergií.
 • Zákaz vlákniny a chaos v tom, co jíst s chronickým zánětem tlustého střeva, ulcerózní kolitidou, mě zase trápil brzy po dvacítce. Chaos a těžkou podvýživu jsem zajídala tatrankami.
 • Dneska, po třicítce a s dětmi, jsem konečně v dobré psychické a zdravotní kondici a učím ostatní, jak se dostat do pohody i v jídle.

 

Díky tomu všemu mám pochopení pro ty z vás, kteří na té cestě k pohodovému jídelníčku máte taky hooodně trnů.

 

Ozvěte se mi a spolu "odstraníme trny" na vaší cestě tak,
abyste skutečně jedli v pohodě a klidu.

 

Veronika Hanzlíková

Co spolu můžeme například řešit

 • Co jíst v různých životních situacích
  Poradím vám, které potraviny jsou pro vás ve vaší situaci vhodné a které byste měli naopak vynechat. Ukážu vám skrze potraviny a jídlo, jak podpořit sebe a své záměry ve vaší konkrétní situaci.
 • Vhodné potraviny při zdravotních potížích (včetně střevních zánětů)
  Vysvětlím vám, co je selektivní dieta a jak ji použít. Navedu vás na vhodné zdravotní diety. Rozhodnutí o jejich použití už je pak na vás. Při konkrétních nemocech doporučuju, abyste využili služeb nutričních terapeutů spolupracujících s vaším lékařem.
 • Energie potravin
  Každá potravina má kromě kalorií i západní vědou nedefinovatelnou energii, různé tepelné a energetický účinky na organismus, naše čakry (energetická centra) i meridiány (energetické dráhy v těle) a já vás naučím, jak této energii nejen rozumět, ale hlavně... jak ji používat pro sebe.
 • Když jídlo mluví
  Podobně jako má každá potravina svoji energii, tak dokáže i mluvit. Tuhle její řeč opět můžete využít pro sebe. Vysvětlím vám, proč máte rádi třeba brokolici a proč vás v určitém období přitahuje čokoláda nebo chipsy.
 • Nákup potravin
  Nejste si jistí, co kupovat? Už máte o správné výživě hodně načteno, ale ne a ne to uvést do praxe? Pojďte se mnou nakupovat. Naživo nebo online projdeme obchody a povíme si přímo konkrétně nad jednotlivými potravinami, proč tuhle ano a proč ne. Taková kvalitní a pohodová výživa přímo na míru.

Proč zrovna já vám mohu pomoci

 • Expertka na potravinu a výživu
  Vystudovala jsem potravinářství a biochemii na VŠCHT (2006). Znalosti jsem si doplnila v rekvalifikačním kurzu pro výživové poradce akreditovaný MŠMT (Clinic21 s.r.o.) (2008) a půlročním kurzu Martina Jelínka (ATAC) (2017).

  O výživu, potraviny, jejich složení a kvalitu se zajímám už víc jak 17 let a rozumím také jejich energiím. Každá potravina i jídlo na nás totiž nějak působí. Svojí barvou, živinami i tím, kde vzniká nebo roste.
 • Výživová koučka a laskavá terapeutka
  Podpořím vás na vaší cestě formou konzultace nebo koučinku tak, abyste tu cestu za vyváženým stravováním zvládli v klidu a pohodě, bez pocitu méněcennosti, že něčemu nerozumíte nebo že nedodržujete ty nejmodernější doporučení a jíte rádi třeba řízky.

  Nezakazuji žádné jídlo, neupřednostňuji žádný výživový styl, ale používám zdravý selský rozum a úctu k vašim životním zkušenostem a potřebám.
 • Žena, matka a pacientka s IBD, alergiemi a spondylartritidou
  Něco se naučit je jedna věc. Jiná věc je to "něco" žít. Až samotný život a zdravotní obtíže mě přivedly na to i Vědomou výživu žít. Jíst v souladu s tím, jak chci a cítím a přitom tak, aby to podpořilo moje zdraví a ne je dál přihoršovalo.

  Pochopila jsem cykličnost ženy, důležitost kojení a prvních jídel u dětí a taky jsem si naplno osahala stravu při brutálních zdravotních propadech. To jsou zkušenosti k nezaplacení.

Moje filozofie

Jídlo vás nespasí, ale to, jak k němu přistupujete ano.
Můžete jíst sebelíp zdravě, ale když budete jíst některé druhy jídel jen proto, že je to moderní a zrovna považované za zdravé, tak zdravější rozhodně nebudete. Spíš naopak.
 
Pro pohodové stravování stačí porozumět základům o jídle a potravinách a poslouchat svoji intuici i vlastní rozum.
 
Když pochopíte, co vaše tělo potřebujete, nemusíte držet žádnou dietu nebo výživový styl, ale budete jíst v souladu s tím, jak chcete a cítíte. Všichni jsme se postupně odpojili od vnímání svého těla a jeho potřeba, i od moudrosti našich předků. Snažíme se jíst podle vědců nebo nejrůznějších osob, kterým zrovna ta která dieta nebo styl vyhovuje. Ale to nejsme my.
 
Já už jsem se znovu naučila jíst podle svého vlastního rozumu a intuice a pomůžu k tomu i vám.
Provedu vás cestou za vaší jedinečnou stravou podle vašich potřeb a vašich pocitů. 

I vy můžete jíst podle toho, co potřebujete právě jen a jen vy!

Tvoje poradenství je jednoduše jedinečné! Mám opravdu radost, že můžu čerpat z tvých znalostí nejen o jídle, ale celkově o životě.

Máš pro každého z nás neuvěřitelně pozitivní energii a když to sečtu s tím, co znáš, tak tvé rady, konzultace a koučink celkově nemají chybu.

Líbí se mi tvůj nadhled a pochopení a doporučuji Tě každému, kdo se chce ve svém stravování a životě dostat do pohody, a jídlo a život si užívat a ne přežívat.

Jana LichtenberkováMatka a tvořitelka rodinného krbu

Výživovou konzultaci jsem u paní Veroniky vyhledala kvůli problémům s osteopenií. Veronika mi doporučila zajímavé potraviny, které se pokusím zařadit do svého stravování a také několik potravních doplňků. Rozumí i lékařským pojmům a dozvěděla jsem se vše, co jsem potřebovala nejen o výživě při osteopenii.

Setkání bylo velmi příjemné v uvolněné a přátelské atmosféře. Nakoplo mě k tomu, že se budu svému stravování víc věnovat.

Tuhle konzultaci doporučuji lidem, kteří mají zájem naslouchat svému tělu a podpořit svůj zdravotní stav i kvalitu života vůbec.

Barbora McBurney T.č. na rodičovské dovolené

Kromě konkrétních informací, nejen o stravování, jste mi také dala návod, jak na sobě zkoušet různé potraviny, pozorovat se, vylučovat je nebo nechat v jídelníčku.

Všechna ta sdělení od Vás rámuje jedna věc - pozitivní myšlení - sebrat v sobě veškerou sílu a věřit, že má člověk v sobě schopnost uzdravit se.

Věra HruškováSeniorka

Podrobné informace
k průběhu konzultací / koučinku

 • Potřebujete se jednoduše seznámit s celou problematikou výživy, stravy a energií potravin a dozvědět se, co přesně je vhodné pro vás?
 • Nepotřebujete dlouhodobější podporu, ale spíš takové laskavé "nakopnutí", kam máte se svým jídelníčkem směřovat dál?

Přesně pro vás je tato varianta.

↓↓↓

Jednorázová KONZULTACE (2 hodiny)

 • U konzultace vám budu celé dvě hodiny plně k dispozici a věnovat se vám a vašim potřebám.
 • Dobře se osvědčují nejen osobní konzultace, ale i přes telefon nebo skrz online možnosti.
 • U online a telefonické konzultace je možné konzultaci rozdělit do dvou samostatných hodin.

Z praxe vím, že 2 hodiny jsou na základní konzultaci, a přitom dostatečné probrání detailů, právě tak akorát.

1 900 Kč / 2 hod (konzultace)

 • Potřebujete dlouhodobější podporu?
 • Řešíte konkrétní zdravotní problémy a cítíte, že potřebujete poradit, co nakupovat a vařit ve všední dny i o víkendu? Jestli tyto potraviny a jídlo - ano/ne?
 • Dumáte, že byste potřebovali přesně vědět, jak mají vypadat vaše snídaně, svačiny, obědy a večeře? 

Tenhle výživový koučink je přesně pro vás.

↓↓↓

Dlouhodobější spolupráce - KOUČINK (10 hodin)

 • Navedu vás a nasměruji tak, že už nebudete muset shánět další a další výživové rady, ale začnete poslouchat svoje tělo, ale i rozum a intuici a budete jíst s pohodou i v pohodě. :-)
 • Pro tuto cestu jsou ideální současné online nástroje - What's App, Skype aj. 
 • Podle vašich časových možností je možné domluvit 10 hodinových konzultací nebo 5 x dvě hodiny konzultací (pracuji i o víkendu ;-) ).

Cena za koučink je:

8000 Kč / 10 hod (koučink)

Nejprve prosím využijte seznamovací půlhodinku zdarma.

Nezávazně a zdarma si popovídáme a řekneme si, jestli je koučink pro vás vhodný a co vám může přinést a vy se pak rozhodnete ano nebo ne.

 • Pokud už mě znáte a chcete objednávku udělat rovnou, i pro vás platí úvodní půlhodinka zdarma.
 • U koučinku máte možnost mě také zavolat nebo napsat nad rámec našich společných hodin a individuálně v krátkosti (do cca 15 minut) pořešit aktuální problém.
Domluvit si seznamovací půlhodinku

"Prima. Těším se na svoji půlhodinku, ale rovnou chci koučink objednat:" 

Na výběr máte u konzultace i koučinku tři možnosti, jak se potkávat:

OSOBNĚ

Po objednávce si s vámi domluvím
přesný den, čas
a místo setkání.

TELEFONICKY

Po objednávce si s vámi domluvím
přesný den a čas,
kdy vám zavolám.

SKYPE, WHAT'S APP

Po objednávce si s vámi domluvím přesný den a čas a spojíme se prostřednictvím Skype nebo jinými online možnostmi.

Jakým způsobem (osobně, telefonicky, online) se spolu setkáme, záleží zcela na vás a na tom, jestli si zvolíte jednorázovou dvouhodinovou konzultaci nebo desetihodinový koučink. 

Výběr je na vás. :)

 • V případě koučinku se na první půlhodinové schůzce zdarma domluvíme na konkrétní představě a průběhu celé spolupráce.
 • Působím v Praze, Strakonicích a Ivančicích. V jiných lokalitách aktuálně nepůsobím a je tedy nutné v případě osobní služby za mnou dojet. V Praze jsem k dispozici prakticky kdykoliv. Ve Strakonicích a Ivančicích (jsem schopná za Vámi v okolí těchto měst dojet) jsem k dispozici podle domluvy. Minimálně dva dny v měsíci.
 • Pokud se nebudete moci na dohodnutou konzultace dostavit, je nutné mi o tom dát vědět aspoň 24 hodin předem a konzultaci přeložíme na jiný den.

A co udělat radost?

Jste nadšení? Je tohle přesně to, co jste hledali? Ale ne pro vás...

Chcete tuto službu darovat někomu blízkému? Víte, že by mu mohla pomoci?

Darujte mu dárkový poukaz na mou službu individuální konzultace/koučink Výživa a potraviny. 

Nevíte si rady?
Máte chaos ve všech výživových stylech? Paleo, GAPS, makrobiotika a kdo ví, co ještě?
Chcete prostě jen dobře jíst, cítit se zdravě a v pohodě?

Není nic jednoduššího.

Objednejte se a spolu to vyřešíme v klidu, s pohodou a hlavně pochopením pro vaši konkrétní situaci a potřebu.

Objednávka

 • V objednávkovém formuláři si vyberte jednu ze dvou služeb (konzultace nebo koučink).
 • Objednávky na Slovensko a platba v eurech: ANO 
 • Objednávky do SR jsou možné - vyplňte objednávku a do 24 hodin vám fakturu připravím v souladu se zákonnými požadavky a v eurech. V případě, že jste podnikatel v SR, napište to do poznámky - platí tam jiná pravidla a ve faktuře to bude zohledněno.

Máte dotaz? Něco vám není jasné? Napište mi na info@veronikahanzlikova.cz

Jsem tu pro vás.