PROČ HARMONIE TĚLA A DUŠE?

Vaše zdravípohoda v jídle jsou nejvíc ovlivněné emocemi
a vašim celkovým přístupem ke svému tělu a duši.
Pro pohodové stravování stačí porozumět základům o jídle a potravináchposlouchat svoji intuici i vlastní rozum.
 
V případě problémů se zdravím už je to o něco složitější, ale tam se jde do pohody dostat nejen spoluprací s lékaři, ale i vlastním přístupem a zodpovědností za svoje zdraví a emoce, se kterými některé životní situace řešíme.
 

Jednoduše, přirozeně
a se selským rozumem

Chronické střevní záněty
(ulcerózní kolitida a M. Crohn)

O životě, potravinách a jídle
laskavě a s nadhledem

Jak najít intuici, pohodu a klid, když už jste unavení, vyčerpaní a točíte se v kruhu nejrůznějších diet, terapií a lékařů a nevíte, jak z něj ven?

Začněte na některé ze stránek, které vás dovedou ke knihám (tištěné i elektronickým) a článkům, díky kterým zjistíte:
  • co je kvalitní stravajaké potraviny a jídlo vám může pomáhat nebo naopak škodit.

Je-li to vaše téma, běžte na stránku Vědomá a laskavá výživa.

  • jak se dá dobře jíst a plnohodnotně žít i se střevními záněty, konkrétně s ulcerózní kolitidou (ale nezapomínám ani na lidi s Crohnovou chorobou).

Pokud vás zajímá toto téma, běžte na stránku Střevní záněty

 

Potřebujete spíš individuální konzultaci nebo koučink na míru?

Při konzultacích a koučinku spolu zapracujeme nejen na tom, jak by měl vypadat váš jídelníček, ale i na vašem emočním nastavení a podvědomí za pomocí technik z Faster EFT, Mentální harmonizace nebo meditačních cvičení. Vaše emoce a podvědomí jsou totiž to, co ovlivňuje nejen vaše chutě, ale i zdraví!

Každý z nás potřebuje svoji jedinečnou a vyváženou stravu. Někdo je víc sacharidový typ, jiný zase bílkovinový. Někdy potřebujeme jíst teplá jídla, jindy spíš saláty, nebo třeba i sladší nebo slanější jídla.

 

Pomůžu vám se zorientovat ve vašich potřebách pro konkrétní životní období a situaci.

Tvoje poradenství je jednoduše jedinečné! Mám opravdu radost, že můžu čerpat z tvých znalostí nejen o jídle, ale celkově o životě.

Máš pro každého z nás neuvěřitelně pozitivní energii a když to sečtu s tím, co znáš, tak tvé rady, konzultace a koučink celkově nemají chybu.

Líbí se mi tvůj nadhled a pochopení a doporučuji Tě každému, kdo se chce ve svém stravování a životě dostat do pohody, a jídlo a život si užívat a ne přežívat.
Jana LichtenberkováMatka a tvořitelka rodinného krbu
Výživovou konzultaci jsem u paní Veroniky vyhledala kvůli problémům s osteopenií. Veronika mi doporučila zajímavé potraviny, které se pokusím zařadit do svého stravování a také několik potravních doplňků. Rozumí i lékařským pojmům a dozvěděla jsem se vše, co jsem potřebovala nejen o výživě při osteopenii.

Setkání bylo velmi příjemné v uvolněné a přátelské atmosféře. Nakoplo mě k tomu, že se budu svému stravování víc věnovat.

Tuhle konzultaci doporučuji lidem, kteří mají zájem naslouchat svému tělu a podpořit svůj zdravotní stav i kvalitu života vůbec.
Barbora McBurney T.č. na rodičovské dovolené
Kromě konkrétních informací, nejen o stravování, jste mi také dala návod, jak na sobě zkoušet různé potraviny, pozorovat se, vylučovat je nebo nechat v jídelníčku.

Všechna ta sdělení od Vás rámuje jedna věc - pozitivní myšlení - sebrat v sobě veškerou sílu a věřit, že má člověk v sobě schopnost uzdravit se.
Věra HruškováSeniorka

Máte dotaz? Něco vám není jasné? Napište mi na info@veronikahanzlikova.cz

Jsem tu pro vás.