Trápí vás nebo vaše blízké
ulcerózní kolitida nebo Crohnova nemoc?

Potřebujete se ujistit, že se střevním zánětem jde normálně žít a vlastně i jíst

Mám pro vás úlevu!

V podobě...

 • Životního příběhu s dobrým koncem
  Tenhle příběh je můj. Po patnácti letech života s ulcerózní kolitidou jsem si troufla vysadit všechny léky a zůstávám v remisi. Netvrdím, že to tak bude navždy, ale už jen to, že já... s hrozbou vývodu, pěti lety na biologické léčbě, několika měsíci opakovaně na kortikoidech, deseti let na imunosupresivech a protizánětlivých lécích.... můžu být relativně bez obtíží, je zázrak.

  Neslibuju, že se to stane i vám, ale chci vám ukázat aspoň kousek svojí cesty a inspirovat vás, že jde žít dobře i s chronickým střevním zánětem.
 • Kompletního pohledu na stravu při střevních zánětech
  aneb jídlo a ještě jednou jídlo
  "Co jíst při crohnovi nebo kolitidě?" To je jedna z nejsklonovanějších otázek, které si většina z nás pokládá nejen na začátku života s IBD. Mám za sebou mnoho let vlastních zkušeností i zkušeností výživové koučky, kterou převážně vyhledávají lidé se střevními záněty. Povím vám, jak jíst, co jíst a jak si najít ten vlastní individuální jídelníček, bez kterého to v případě střevních zánětů nejde.
 • Informací ohledně kvality života, dráždivého tračníku, těhotenství nebo zaměstnání při střevních zánětech
  Přečtete si vše, co vím o této problematice. Ukážu vám cestu, jak zvládnout problémy spojené se střevními záněty. Těhotenství a mateřství, zaměstnání, cestování, problémy s akutními průjmy a inkontinencí - prostě vše, na co si vzpomenete. Naučím vás techniky, jak tohle vše psychicky ustát a být v pohodě.
 • Povzbuzení, že to zvládnete i vy nebo váš blízký!
  Tenhle nejdůležitější vzkaz si odnesete z elektronické příručky o obsahu téměř 100 A4 stran.

S velkou pokorou a úctou...

... vám představuju souhrn
všech svých znalostí a zkušeností o střevních zánětech.

 • O jídle, o životě, trápení, ale i radosti.  
 • Přehled všech zdravotních diet a tipy na vhodné potraviny.
 • Mentální a fyzické techniky pro psychickou pohodu.
 • Doporučení a tipy pro co nejlepší život s IBD.
Chci příručku o IBD

Právě teď je k dispozici pouze jako součást videokurzu IBD. Samostatně bude k dispozici od 1.11.2018.

Kdo jsem?

 • Výživová koučka a potravinářská technoložka
 • Žena s ulcerózní kolitidou
 • Naučila jsem se pracovat se svojí myslí i tělem k celkové pohodě
 • Výživová koučka a potravinářská technoložka
  Od roku 2001 se věnuji potravinám, i v rámci studií na Fakultě potravinářské a biochemické technologie VŠCHT. Od roku 2008 mám rekvalifikaci na výživové poradenství a od roku 2016 spojuji všechny své znalosti o výživě a životě do celostního poradenství a koučinku na téma stravy, zdraví a životní pohody.

  Ale hlavně zkušenosti se stravou při střevním zánětech mám odžité a vyzkoušené. 


  Také již hodně let konzultuji stravu s ostatními pacienty s IBD. Netvořím však zdravotní jídelníčky, od toho máte v nemocnicích a u lékařů nutriční terapeuty.
 • Žena s ulcerózní kolitidou
  V roce 2003 mi diagnostikovali nejprve proktitidu, která se postupně "proměnila" v levostrannou ulcerózní kolitidu a nakonec až v pankolitidu. Ještě dnes i v době remise mám na střevě prý pozánětlivé změny a lékaři mi opakovaně navrhovali vývod (stomii).

  Přesto jsem se nikdy nevzdala.  


  I přes všechnu v ČR klasickou léčbu jsem podporovala sebe, své tělo i psychiku nejrůznějšími alternativami a pozitivním mýšlením. Díky tomu jsem se dostala do dlouhodobé remise s minimem léků, v současnosti dokonce zkouším být bez léků úplně.
 • Naučila jsem se pracovat se svojí myslí i tělem k celkové pohodě
  Na sobě a postupně i na svých klientech jsem vyzkoušela sílu nejrůznějších vizualizací, meditací, technik z seberozvojových knih, ale třeba i cvičení z čchi-kungu, metody jako EFT, reiki nebo Ho´oponopono.

Cena za příručku

V příručce jsem pro vás připravila a sepsala všechny své znalosti a zkušenosti v souvislosti se stravou i životem se střevním zánětem. Často si s ostatními pacienty povídám zadarmo a sdílím své zkušenosti v samostatném blogu na strevni-zanety.cz i v pacientském sdružení Pacienti IBD z.s.

Nicméně tohle je veškeré mé tzv. know-how neboli "vím, jak na to, aby bylo dobře".
 
A není to o půl hodince práce, ale o celoživotních zkušenostech, a taky několika hodinách připravit všechny nabité znalosti a informace do takové formy, aby byly smysluplné a daly vám vše důležité pro váš život se střevními záněty.
 
Než bych vám své know-how pověděla osobně, strávili bychom spolu mnoho hodin a museli byste využít podstatně dražších konzultací.

Proto jsem se rozhodla svoje zkušenosti a znalosti sdílet za zlomek ceny, kterou stál můj čas připravit příručku (a také videokurz) a kterou stály všechny terapie, alternativy, ale také i léky, knihy, potravní doplňky a vše, co mě dovedlo až do bodu, kdy vás svým úspěšným postojem a životem s ulcerózní kolitidou můžu inspirovat i já.

Proto si elektronickou příručku cením na

 990 Kč.


Je to hodně nebo málo?

Za tuhle cenu si dnes:
 • nepořídíte ani kvalitní kožené boty.
 • stěží zaplatíte noc v lázeňském hotelu.
 • koupíte možná sukni nebo mikinu, které vydrží dva tři roky.

Rozhodnutí získat povzbuzení a hlavně podstatné informace pro vaše zdraví
je jen na vás.

Co na příručku říkají její čtenáři?

Příručku (já ji četla jako součást videokurzu, ale bude "fungovat" i samostatně) je velmi dobře napsaná. Nejvíc mě v ní zaujaly pro mě nové a dobře vysvětlené informace o tzv. metabolických typech a selektivní dietě.

Doporučila bych ji určitě všem nově diagnostikovaným pacientům jako povinnou výbavu do začátku - takovou KPZku, aby dostali ucelené informace a byli ušetřeni mnoha rad a hledání. Urychlí jim to i cestu k přijetí nemoci, protože pomůže eliminovat strach nebo postoj "to není pravda, oni se spletli" a naučí se nemoc rychleji a lépe zvládat. Ale nejen novým souputníkům může pomoci.

Veroniky příručka (i kurz) poskytuje nejen zásadní informace ohledně výživy, způsobů léčení apod., ale je též pohlazením na duši, která se cítí na dně. To nejcennější však je, že dává NADĚJI. Naději, že je cesta, jak žít kvalitně a spokojeně s kolitidou nebo crohnem.

Eva PatočkováEkonomka, žena s ulcerózní kolitidou

Diety, recepty, osobní zkušenosti, rady, jak příjemně žít i s IBD... pokud si zoufáte, že nic takhle uceleného pro lidi s IBD u nás neexistuje, tak už zoufat nemusíte. Je pro všechny, co žijí se střevními záněty. Tahle příručka vás provede jednotlivými dietami i radami, co můžeme udělat pro psychickou pohodu, nebo pro kvalitní život s IBD v jednotlivých situacích a to všechno s Veroničinou typickou lidskostí, citem a upřímností.

Z celé příručky mi nejvíc utkvělo: "Hrajte si z jídlem - nedělejte si z něj celoživotní trauma." nebo " Existuje mnoho metod, jak si pomoci. Zkoušejte je a berte svoji nemoc jako cestu. Někdy bolestivou a smutnou, jindy možná i příjemnou." Mám všechny (elektronické) knihy, které Veronika vydala a hodně mi pomohly a pomáhají v životě s UC. Veliké děkuji Veronice za další skvělou knihu.

Ondrej OláhTechnický odborník, pacient se střevním zánětem

Jako bonus jsem pro vás připravila:

 • Facebookovou skupinu Na pohodu s IBD
  Po koupi příručky dostanete odkaz a po zkontrolování vašeho jména (případně přezdívky, kterou na FB používáte) vás přidám do uzavřené skupiny, kde si můžeme o životě a jídle se střevními záněty podebatovat bez strašení a v komunitě podobně smýšlejících lidí - tedy těch, kteří jen nespoléhají na léky a na to, že se stane zázrak.
 • Možnost se na mě obrátit s dotazy
  V rámci tohoto bonusu vám ráda odpovím individuálně na Vaše dotazy podle svých aktuálních a časových možností. Týká se to upřesnění informací z příručky přímo pro vás nebo doplnění informací, které potřebujete znát a v příručce jsem je nezmínila. Věřím vám, že nebudete této možnosti zneužívat a v případě nutnosti se podívat detailněji na zoubek vašemu jídelníčku nebo pokračovat s individuálními konzultacemi, využijete výživového nebo životního koučinku/konzultací tady a tady.

Otázky a odpovědi

 • Má smysl si příručku kupovat, když všechny informace naleznu na internetu?
  Pro ty z vás, kteří mají některou z IBD chorob nově diagnostikovanou, bude příručka neocenitelným průvodcem všech potřebných informací ze všech oblastí života. Bohužel na internetu najdete obvykle dva typy příspěvků. Buď rady lékařů a odborníků a ne těch, kteří s crohnem nebo kolitidou žijí. Nebo internetové debaty skutečně nemocných. Ty mají zase úskalí v tom, že jejich životní příběh vás může někdy vyděsit nebo nebo znejistit, jestli ty stejné nepříjemné problémy nemůžete mít i vy.

  Pro ty z vás, kteří stále hledají i po mnoha letech, jak z toho ven, je určitě tato příručka taky vhodná. Minimálně pro inspiraci a povzbuzení.
 • Mám informace od lékařů, letáčky a sjetý celý internet a už tomu docela rozumím. Má to i pro mě smysl?
  Ano, protože takhle celistvý pohled - od jídla - přes psychiku - až po konkrétní rady ze života a techniky, jak si ulevit - nenajdete na internetu nikde. Navíc máte možnost s podobně smýšlejícími debatovat ve facebookové skupině nebo se mě zeptat na jakýkoliv dotaz, pokud nebude spadat časově již do oblasti konzultací nebo koučinku.
 • Stravuju se paleo nebo jinou "protizánětlivou" dietou. Má příručka smysl i pro mě?
  Myslím, že ano. Záleží, v jaké situaci se nacházíte, jestli vám vaše dieta pomáhá a zda potřebujete povzbudit. Příručka rozhodně není jen o výživě, ale najdete v ní celou šířku života se střevním zánětem.

Objednávka

Objednávka bude k dispozici od 30.11.2018

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Máte dotaz? Něco vám není jasné? Napište mi na info@veronikahanzlikova.cz. Jsem tu pro vás.