Veronika Hanzlíková

Výživově emoční konzultace

Od zdravotních těžkostí k harmonii těla a duše.

Od (zdravotních) těžkostí k harmonii těla a duše

Trápíte se nad svým zdravotním stavem i jídlem a už nevíte, kudy kam?
Navíc tušíte, že příčiny problémů nejsou u většiny z nás ani tak v životním stylu, jako spíš v hlavě?

 

Možná to dobře znáte: 

 
 • chtěli byste jíst zdravě nebo aspoň vyváženě, ale ty chutě na sladké nebo slané, případn noční návštěvy ledničky
 • máte od lékaře nařízenou dietu, ale nevíte, jak a co vlastně vařit…
 • udělali jste všechno pro to, abyste zhubli, nepřejídáte se a ani nijak neprasíte v jídle, ale někde ve vás je blok, který vám nedovolí zhubnout už ani deko…
 • máte bolesti břicha, trpíte na průjmy nebo zácpu a už nevíte, co jíst, aby vám bylo lépe…

Pojďte si s mojí pomocí vytvořit vlastní recept na to, jak jíst a být v pohodě a klidu každý den.

Na cestě za tím, jak být v pohodě a v klidu i přes nejrůznější překážky, už jsem podpořila více než 100 klientů.

Ráda podpořím i vás. 

Nezakazuji žádné jídlo, neupřednostňuji žádný výživový styl, ale používám zdravý selský rozum a úctu k vašim životním zkušenostem a potřebám. Stejným způsobem přistupuji i k řešení ostatních obtíží, které potřebujete při konzultaci vyřešit. 

 

U mě se setkáte:

 

 • s analýzou vašeho těla za pomoci váhy TANITA (měření tuku, svalů, vody a metabolického věku) – jen při osobním setkání,
 • rozhovorem nad tím, co jíte a jak potřebujete jíst do budoucna,
 • s konkrétními tipy na potraviny a jídlo, které bude ve vašem případě nejlepší, příp. jak můžete pro sebe použít tzv. selektivní dietu.
 • s metodami práce na sobě a svých emocích – Mentální harmonizace, Faster EFT, vizualizace a tipy na meditace (především při koučinku a jen po společné domluvě).
 • s osobní, ale také online (Skype, What’s App) nebo telefonickou konzultací podle vašeho bydliště a preferencí.

V jakých tématech se spolu dokážeme posunout

Co jíst v různých životních situacích

Poradím vám, které potraviny jsou pro vás ve vaší situaci vhodné a které byste měli naopak vynechat. Ukážu vám skrze potraviny a jídlo, jak podpořit sebe a své záměry ve vaší konkrétní situaci.

Propojení vztahu jídla s psychikou

O tom, že nám bývá špatně třeba při důležitých zkouškách, víme asi všichni. Napadlo vás ale, jak to přesně máte vy? Podíváme se spolu na zoubek i tomuto tématu.

Vhodné potraviny při zdravotních potížích (včetně střevních zánětů)

Vysvětlím vám, co je selektivní dieta a jak ji použít. Navedu vás na vhodné zdravotní diety. Rozhodnutí o jejich použití už je pak na vás.
Při konkrétních nemocech doporučuju, abyste využili služeb nutričních terapeutů spolupracujících s vaším lékařem.

Proč zrovna já bych vám měla pomoci?

Expertka na výživu a potraviny

Vystudovala jsem potravinářství a biochemii na VŠCHT (2006). Znalosti jsem si doplnila v rekvalifikačním kurzu pro výživové poradce akreditovaný MŠMT (Clinic21 s.r.o.) (2008) a půlročním kurzu Martina Jelínka (ATAC) (2017).

Výživová poradkyně a laskavá průvodkyně

Podpořím vás na vaší cestě formou konzultací. Díky naší společné cestě zvládnete cestu za vyváženým stravováním a pohodou v klidu a bez pocitu méněcennosti, že něčemu nerozumíte nebo že nedodržujete ty nejmodernější doporučení a jíte rádi třeba pečivo.

Nemoc a problémy jako cesta, ne selhání

Něco se naučit je jedna věc. Jiná věc je to „něco“ žít. Až samotný život a zdravotní obtíže mě ukázaly, jak na pohodu a v klid v životě i stravování.


Možnosti spolupráce

Jednorázová konzultace

1700/hod
 • Při jedné nebo více jednorázových konzultacích vám předám základ toho, co vím a znám o výživě i mentální práci a základní rady přímo pro vás na míru

Dlouhodobá spolupráce (5h)

7000
 • 5 hodin už je dlouhodobější spolupráce, která je vhodná pro ty z vás, kdo řeší vážnější obtíže nebo chcete opravdu dlouhodobější podporu.

U obou možností je samozřejmostí shrnutí probíraných témat formou zápisu, na Google disku nebo případně do e-mailu.

Dlouhodobější spolupráce (5 h)

Za 5 hodin jsme spolu schopni probrat všechna potřebná témata – od potravin a správného jídelníčku, přes přístup k problémům až po zvládnutí emocí a emočních bloků, které se vážou s vašimi těžkostmi. Naučím vás všechny techniky mentální práce, abyste tu cestu dál dokázali zvládnout sami anebo si rychle pomoci, když se vám něco děje.

Budu vám průvodcem po dobu přibližně půl roku podle toho, jak rychle a v jakém rozsahu si své hodiny se mnou rozhodnete vybrat.

 • Výhodou dlouhodobější spolupráce je i moje osobní podpora mimo jednotlivé hodiny, když je potřeba.
 • Je možné se domluvit na 2 splátkách.
 • Pokud cítíte, že by mohla být „pětihodinovka“ pro vás, ale potřebujete si nacítit, jestli si sedneme, využijte seznamovací půlhodinku zdarma (telefonická nebo Skype konzultaci) – stačí mi napsat na verca@veronikahanzlikova.cz nebo přes kontaktní stránku.

U obou možností je samozřejmostí shrnutí probíraných témat formou zápisu, na Google disku nebo případně do e-mailu.

Reference

Moc děkuji paní Veronice za její konzultace. Už první konzultace překonala moje očekávání. Dozvěděl jsem se spoustu zajímavých a důležitých informací a souvislostí, které by mě jinak nenapadly. Věřím, že mi pomohou při řešení problémů spojených s ulcerózní kolitidou.

K Veronice se opakovaně vracím, protože její životní zkušenosti a znalosti jsou velmi obsáhlé a co je důležité, přesahují do mnoha oborů - od přehledu o klasické léčbě střevních zánětů, přes alternativní metody, výživu i podporu psychiky. Opravdu vřele doporučuji každému, kdo má zájem o svoje zdraví.
Tomáš K.
inženýr ekonomie a pacient s UC
Naše spolupráce je jednoduše jedinečná! Mám opravdu radost, že můžu čerpat z Vašich znalostí nejen o jídle, ale celkově o životě.

Máte neuvěřitelně pozitivní energii a když to sečtu s tím, co profesně znáte a dokážete předat, tak vaše konzultace nemají chybu.

Líbí se mi Váš nadhled a pochopení a doporučuji každému, kdo se chce ve svém stravování a životě dostat do pohody, a jídlo a život si užívat a ne přežívat.
Jana Lichtenberková
malířka a grafička
Veroniko, jsem moc ráda, že jsem vás poznala. Jste plná aktivity, chuti do života, vstřícnosti a pomoci. Prostě působíte pozitivně celou svou osobností. Jste zdravý člověk, přestože jste jedna z těch s ulcerózní kolitidou.

Největší dojem ze setkání s Vámi mám ten, že jste "být zdravá" svým přístupem dokázala. Všechna ta sdělení od Vás rámuje jedna věc - pozitivní myšlení - sebrat v sobě veškerou sílu a věřit, že má člověk v sobě schopnost uzdravit se. Nepodlehnout nemoci!

Doporučuju vás všem, kteří řeší jakékoliv zdravotní problémy, nejen střevní záněty.
Věra Hrušková
seniorka

Objednávka

Konzultace si můžete domluvit:

Objednávky a platby v eurech (SR, EU) jsou možné – stačí napsat.

A co udělat radost?

Jste nadšení? Je tohle přesně to, co jste hledali? Ale ne pro vás…

Chcete tuto službu darovat někomu blízkému? Víte, že by mu mohla pomoci?

Darujte mu dárkový poukaz!

Napište také přes kontaktní formulář a poukaz vám připravím na míru. 

Máte dotaz? Něco vám není jasné? Napište mi na info@veronikahanzlikova.cz

Jsem tu pro vás.