Wellbeing pro vaše zaměstnance

(semináře, workshopy, kurzy, konzultace)

Rovnováha v životě? Je vůbec možné mít v rovnováze soukromý a pracovní život

Můžou vaši zaměstnanci být spokojenější doma a tím pádem i v práci? 

Opravdu to jde? Věřím tomu, že ano.

Pro mnohé může být řešením:

kvalitní strava,

přiměřený a vhodný pohyb,

péče o tělo a duši a psychosomatický náhled na náš život.

A přesně to vám můžu nabídnout

V rámci workshopů, seminářů a individuálních konzultací vaše zaměstnance seznámím se správným stravováním, optimálním pohybem i změnou návyků a to jak teoreticky, tak také prakticky.

Díky analyzační váze zjistíme, jakou má kdo kondici a podle výsledků každému navrhnu konkrétní možnosti pro její případné zlepšení.

V případě zájmu můžu také uspořádat ochutnávku zdravého jídla, zajistit skupinové cvičení či individuální pohybové konzultace a v neposlední řadě poskytnout účastníkům přístupy k online kurzu, ke kterému se budou moci vracet i po skončení našich společných setkání ve firmě.

Vyberte si program vhodný pro svou firmu

Den zdraví

Jednodenní program, který zahrnuje:

 • úvodní společný seminář o stravě a kondici
 • a individuální konzultace s vážením na analyzační váze

V případě zájmu je možné k semináři přidat workshop s ochutnávkou chutného a zdravého jídla nebo také zařadit téma pohybu, cvičení a konzultace s pohybovou specialistkou Irenou Markovou nebo přidat seminář o tom, jak zvládnout sedavé zaměstnání s lektorem vědomého pohybu Zbyňkem Popelkou.

Jak správně jíst a chytře se hýbat

Komplexnější program, kdy s vašimi zaměstnanci strávím mnohem více času po dobu 8 týdnů (nebo dle domluvy). 

Obsahuje totéž co Den zdraví (včetně možnosti cvičení a konzultací s Irenou Markovou či semináře se Zbyňkem Popelkou). Navíc také:

 • 4 semináře na různá témata,
 • více konzultací, 
 • workshop s ochutnávkou zdravého jídla,
 • online program Skvěle v těle aneb jak se cítit lépe (a taky trochu zhubnout).

Oba programy je možné doplnit otestováním zaměstnanců na stav buněčné výživy za pomoci jednoduchého testu z kapky suché krve. Ten je možné provést přímo ve firmě. Následně se zasílá do nezávislé laboratoře a ukazuje, jak na tom dotyčný je s přijímáním živin, odolností vůči stresu či poměrem omega-6 a omega-3 mastných kyselin. 

Po získání výsledků (do 30 dnů) je pak individuálně se zaměstanci zkonzultuji a doporučím jim cílenou suplementaci a potravní doplňky pro případné zlepšení, které často vede jak k lepšímu zdraví a kondici, tak také k menší nemocnosti, psychické pohodě či větší výkonnosti.

Testování i cílenou suplementaci je možné ve firmě zavést také jako benefit pro zaměstnance.

„Nejlepší na celém programu byly Veroničiny semináře o jídle. Hodně se mi také líbil ten o psychice a práci s emocemi, myslí a dechem. Skvělá byla také možnost se nechat zvážit na analyzační váze a svoje výsledky i svůj jídelníček s Veronikou zkonzultovat. Oceňuji Veroničin skvělý přístup, milé a přátelské jednání a prezentaci vlastních zkušeností.“
účastnice programu Jak správně jíst a chytře se hýbat, firma Ferring-Léčiva a.s.

Co konkrétně obnáší jednodenní program
Den zdraví?

Úvodní seminář o správné stravě a optimální fyzické i psychické kondici – zaměřený zejména na to, jak má vypadat správný jídelníček a optimální kondice a jak změnit své návyky.

Individuální konzultace spojené s vážením na analyzační váze – během 15-20 minut s každým jednotlivě proberu jeho kondici na základě hodnot, které naměříme (váha dokáže určit například množství vody, tuku a svalů v těle a spočítat metabolický věk) a jak případně své výsledky zlepšit.

V případě zájmu lze přidat workshop Jídlo krásně, chutně a zdravě – kde si budeme povídat o tom, co znamená zdravější jídlo a rovnou některé dobře vypadající a přitom chutné a zdravé pokrmy ochutnáme.

Pokud se budete chtít víc zaměřit na pohyb, přijedeme do vaší firmy dvě. O pohybu a pohybových stereotypech si s vámi a s vašimi zaměstnanci popovídá lektorka jógy a péče o zdravá záda a střed těla Irena Marková.

Irena pro vás může připravit:

 • úvodní workshop se základy o pohybu,
 • skupinové cvičení
 • a nebo (následné) krátké individuální pohybové konzultace.
Téma pohybu je možné doplnit i seminářem Jak zvládnout sedavé zaměstnání bez bolesti, kde vás lektor vědomého pohybu, terapeut Dornovy metody a spirální osteoterapie Zbyněk Popelka naučí techniky a předá tipy a triky, jak si v kanceláři neničit tělo dlouhým sezením u počítače a jak ho správně zapojit z hlediska postavení páteře a pohybových návyků.

Máte o program Den zdraví zájem? 
Napište mi nebo zavolejte a probereme spolu podrobnosti a konkrétní podobu programu.
 

Co konkrétně obnáší 8týdenní program
Jak správně jíst a chytře se hýbat?

Úvodní seminář o správné stravě a optimální fyzické i psychické kondici – zaměřený zejména na to, jak má vypadat správný jídelníček a optimální kondice a jak změnit své návyky.

Individuální konzultace spojené s vážením na analyzační váze – je možné je postupně zařadit od prvního dne programu. Úvodní vážení obvykle trvá 15-20 minut, kdy s každým jednotlivě proberu jeho kondici a na základě hodnot, které naměříme (váha dokáže určit množství vody, tuku a svalů v těle a spočítá také metabolický věk) krátce poradím, jak své výsledky případně zlepšit. Na základě domluvy je možné poskytnout jednotlivcům také další následné konzultace, kontroly a vážení.

Čtyři navazující semináře – během kterých si budeme povídat o stravě podle ročních období, pitném režimu, aditivech a potravních doplňcích, rovnováze ve stravě a v životě, o práci s dechem, tělem a myslí pro lepší kondici a o souvislostech emocí a psychiky s jídlem, zdravím a životním stylem.

Workshop Jídlo krásně, chutně a zdravě – na workshopu se spolu zaměříme na téma, co znamená zdravější jídlo a jak může opravdu chutnat, zažijete také ukázku přípravy drobného občerstvení a především ochutnáte dobře vypadající, chutné a zdravé jídlo.

E-kurz Skvěle v těle aneb jak se cítit lépe (a taky trochu zhubnout) – 8týdenní online program obsahující vše podstatné o stravě, psychice, emocích i životním stylu. Více o programu zde.

Program Jak správně jíst a chytře se hýbat je možné také doplnit o:

 • pohybové workshopy a semináře,
 • skupinová cvičení
 • a individuální pohybové konzultace,

které si pro vás připraví moje kolegyně, lektorka jógy a péče o zdravá záda a střed těla Irena Marková, případně také lektor vědomého pohybu, radosti v těle a terapeut Zbyněk Popelka (seminář Jak zvládnout sedavé zaměstnání bez bolesti).

Máte o program Jak správně jíst a chytře se hýbat zájem? 
Napište mi nebo zavolejte a probereme spolu podrobnosti a konkrétní podobu programu pro vaše zaměstnance.
 
„Program splnil moje očekávání. Veronika v rámci osobních konzultací pomohla/poradila opravdu se vším a podařilo se mi i zhubnout a srazit viscerální tuk, takže děkuji. Jsem nadšená i z e-kurzu Skvěle v těle a Veroniky příjemného vystupování, pozitivního naladění a ochoty vždy pomoci.“
účastnice programu Jak správně jíst a chytře se hýbat, firma Ferring-Léčiva a.s.

Kdo vaše zaměstnance programy provede?

Já, Veronika Hanzlíková, wellbeing konzultantka, výživová poradkyně a mentorka na cestě za zdravím a pohodou v životě a jídle. 

Vím, jaké to je mít (velké) zdravotní obtíže nebo nějaké to kilo navíc. Obojí jsem si na vlastní kůži vyzkoušela. Zvládla jsem se ale uzdravit a také dokázala zhubnout kila, která se mě po třetím porodu držela jako klíště. Dokonce se nebojím přiznat, že miluju čokoládu, sladkosti a třeba i párky v rohlíku. 

Výživě a celostnímu poradenství se věnuji už od roku 2008. O dva roky dříve jsem dokončila Fakultu potravinářské a biochemické technologie VŠCHT v Praze a kvůli svým zdravotním obtížím s ulcerózní kolitidou a spondylartritidou začala hledat vlastní cestu za zdravím.

Svoje klienty vedu nejen ke správnému jídelníčku podle jejich aktuální a zdravotní situace, ale také k pohledu na jejich vlastní a jedinečné psychosomatické propojení těla, mysli a duše. Troufnu si taky říct, že mojí největší devizou je laskavý přístup kombinovaný s respektem k ostatním, se selským rozumem a inspirací ve stravě našich předků.

Máte dotaz? Něco nefunguje nebo vám není jasné? Napište mi na info@veronikahanzlikova.cz.

Jsem tu pro vás.