Veronika Hanzlíková

SKVĚLE V TĚLE

... aneb jak konečně zhubnout?

21denní online program v FB skupině

Možná se také ve svém těle necítíte dobře úplně nejlíp a chcete cítit zase dostatek energie.

A taky radosti ze života. Možná potřebujete zhubnout pár kilo.

Pojďte do toho se mnou…

Na úvod vám krátce povím svůj příběh:

Příběh roku 2022 a taky příběh kil navíc nejen kvůli těhotenství. Ale taky kvůli co-du. Co se tu dělo od jara 2020, všichni víme… i mně lockdowny přidaly nějakých 5 kg. Dalších 5 kg mi zůstalo po třetím úspěšném těhotenství (a celkem 6 neúspěšným).

Od začátku roku 2022 jsem tak řešila, že fakt nejsem se sebou spokojená. Váha o 10 kg víc než mi bylo milé. Únava, diastáza atd.

Prostě jsem se ve svém těle necítila dobře. 

Strhaná matka 3 dětí s nedobrým pocitem ze svojí váhy i těla, unavená a oplácaná. Slovy mojí homeopatky k fotce, kterou jsem jí poslala, aby mohla zhodnotit podle tzv. tvářové diagnostiky můj stav (byla jsem tam nenalíčená a fakt unavená: „Promiň, ale na té fotce vypadáš, jako bys fárala do dolů.“

A tak jsem svůj stav začala víc řešit. Po 6 týdnech už jsem udělala několik dalších kroků a vydala se za svojí fotografkou. Pro nové fotky a najednou se to stalo… když mi přišla tahle fotka (focená 15. 6. 2022), říkala jsem si: „Wau, stále jsem krásná. A už mám i hezkou postavu.“

Jasně, při focení jsem byla nalíčená, břicho jsem zatáhla, něco udělaly úpravy fotky, ale vidíte to taky? Sílu a energii? Já ANO.

Už poněkolikáté jsem se konečně znovu postavila do své síly. Popracovala jsem na přijetí svého těla. V mysli. Trochu změnila režim a začala se lehounce víc hýbat. Víc tančit. Víc se radovat. A…

za poslední 4 týdny jsem zhubnula 3 kila. A hlavně – cítím se líp.

A tak, ještě za čerstva Vás chci pozvat, abyste se taky cítili líp ve svém těle.

Během 21 dní:

Asi jsem se zbláznila, když s 21denním programem SKVĚLE V TĚLE začínám 28. 6. 2022 ve chvíli, kdy téměř všichni odjíždí na dovolenou.

ALE:

I já budu pravděpodobně v průběhu července na dovolené (končíme 18. 7.), ale věřím, že právě teď v létě máme nejvíc energie a síly začít s drobnými krůčky, aby nám bylo dobře.

Tenhle můj program s podtitulem „…. aneb konečně zhubnout?“ poběží na Facebooku v soukromé uzavřené skupině. Nemusíte se tak nikde přihlašovat, stačí mít jen FB aplikaci v mobilu nebo samozřejmě mít FB na počítači.

A teď - co za to?

Chtěla jsem, aby si tohle mohly dovolit i maminky na mateřské nebo rodičovské. Chtěla jsem, aby to bylo dostupné i těm, kteří ještě nikdy žádný online program neabsolvovali.

Takže cena je 500 Kč.

Kdo mě znáte a už jste se mnou něco podnikli, víte, že to bude stát za to. Kdo mě ještě neznáte, tak už teď vím, že hodnota a informace, které v programu získáte, výrazně převýší tu pětistovku! Však ji dneska utratíte za jídlo nebo v restauraci, jen to fikne.

Těším se na Vás!

Začínáme 28. 6. 2022, tedy za:

dnů
hodin
minut
sekund

Já cítím, že to bude skvělé.

Jsem nabitá energií, radostí a silou a chci spolu s vámi využít letní energie a sílu ze sluníčka i z přírody ke změně.

Co vás čeká, nebo naopak nečeká:

Pro koho je program vhodný a co vám (ne)můžu slíbit:

Máte dotaz? Něco vám není jasné? 

Napište mi na info@veronikahanzlikova.cz.

 Jsem tu pro vás.