SKVĚLE V TĚLE

... aneb jak se konečně cítit lépe

21denní online program

Možná se také ve svém těle necítíte dobře úplně nejlíp a chcete cítit zase dostatek energie.

A taky radosti ze života. Možná potřebujete zhubnout pár kilo.

Pojďte do toho se mnou…

Na úvod vám krátce povím svůj příběh:

Příběh roku 2022 a taky příběh kil navíc nejen kvůli těhotenství. Ale taky kvůli covidu. Co se tu dělo od jara 2020, všichni víme… i mně lockdowny přidaly nějakých 5 kg. Dalších 5 kg mi zůstalo po třetím úspěšném těhotenství (a celkově jsem zažila také 6 nepodařených těhotenstvích).

Od začátku roku 2022 jsem tak řešila, že fakt nejsem se sebou spokojená. Váha o 10 kg víc než mi bylo milé. Únava, diastáza atd.

Prostě jsem se ve svém těle necítila dobře. 

Strhaná matka 3 dětí s nedobrým pocitem ze svojí váhy i těla, unavená a oplácaná. Slovy mojí homeopatky k fotce, kterou jsem jí poslala, aby mohla zhodnotit podle tzv. tvářové diagnostiky můj stav (byla jsem tam nenalíčená a fakt unavená): „Promiň, ale na té fotce vypadáš, jako bys fárala do dolů.“

A tak jsem svůj stav začala víc řešit. Po 6 týdnech už jsem udělala několik dalších kroků a vydala se za svojí fotografkou. Pro nové fotky a najednou se to stalo… když mi přišla tahle fotka (focená 15. 6. 2022), říkala jsem si: „Wau, stále jsem krásná. A už mám i hezkou postavu.“

Veronika Hanzlíková, mentorka na cestě za pohodou v životě a jídle

Jasně, při focení jsem byla nalíčená, břicho jsem zatáhla, něco udělaly úpravy fotky, ale vidíte to taky? Sílu a energii? Já ANO.

Už poněkolikáté jsem se konečně znovu postavila do své síly. Popracovala jsem na přijetí svého těla. V mysli. Trochu změnila režim a začala se lehounce víc hýbat. Víc tančit. Víc se radovat. A…

za 4 týdny jsem zhubnula 3 kila. Za další měsíc a půl pak další dvě kila. Teď už mi zbývají jen covidová kila a věřím, že se zbavím i jich.

Co je však nejdůležitější – cítím se celkově líp.

A tak vás chci pozvat, abyste se taky cítili líp ve svém těle

Během 21 dní:

Tématem programu není jen hubnutí!

Nastíníme si také něco víc o tom, jak se dá znovu vyhrabat nahoru po velkých zdravotních obtížích nebo při velké únavě (pozor – neřeším únavový syndrom). Moje 15letá léčba ulcerózní kolitidy a dnešní více než 4letá remise – tedy stav klidu dokonce bez léků – je toho důkazem. Dnes se dokonce z této chronické nemoci považuji za vyléčenou.

Původně program běžel v FB skupině. Měla jsem na něj moc hezké ohlasy a proto jsem vytvořila členskou sekci pro ženy, které chtějí mít dál dostupná videa, meditace a rozhovory. A napadlo mě přizvat i ostatní. Ty, které ve skupině nebyly, ale trápí je to samé nebo obdobné.

Nadváha, únava, nedostatek energie a chuti do života apod.

Připojte se také!

Přístup k videím, audionahrávkám (pokud máte raději jen poslech), meditacím, bonusovým videím a rozhovorům získáte v podobě členské sekce

  • Jednotlivé dny se vám budou otvírat postupně po dobu 21 dní. Členskou sekci ale budete mít přístupnou po dobu 1 roku od připsání platby na účet, takže se budete moct k videím vracet po celý rok.

Konkrétní obsah online programu:

Tohle o programu Skvěle v těle řekly jeho účastnice:

Celých 21 dní bylo pro mě inspirativních a dalo mi hodně informací v oblasti přístupu k hubnutí. Ale i ostatní oblasti, které se týkaly cvičení nebo alternativních metod mě přineslo hodně informací. Děkuji.​
Lenka
Jestli hledáte rychlé řešení jak zhubnout nebo zázračnou dietu, není to pro vás. Skvěle v těle je skvělé, když hledáte pomalejší, ale dlouhodobé řešení. 21 dní uteklo jako voda a nekončí to s koncem kurzu. Každý si najde a hledá to své, s Verčou to jde skvěle. Moc děkuji a doporučuji její kurz. ​
Hanka

Témata jednotlivých dní:

1. - 2. den

Jedna jediná věc, co změnit, (pod)záměr a jak to ovlivňuje výsledek

3. den

Jak přijmout svoji postavu/svoji současnou kondici a postavu

4. den

Práce s dechem

5. den

Pochopení a přijetí těla skrz vizualizace/afirmace

6. den

Rozhýbejte se

7. den

Zpracování emocí za pomoci (Faster) EFT

8. - 9. den

Jídlo a strava a něco víc o dietách

10. den

Čas pro relaxaci, odpočinek a integraci

11. - 12. den

Alternativní a přírodní podpora zdraví (tkáňové soli, homeopatika, Bachovy esence aj.)

13. den

Víc o pohybu

14. - 15. den

Jídlo (snídaně, svačiny, večeře), půsty a intuitivní stravování

16. den

Víc o emocích (co vás nejvíc trápí?)

17. den

Sebeláska a znovu téma přijetí sama sebe a svého těla

18. den

Alkohol a káva

19. den

Sladkosti, cukr a chutě na sladké (i slané)

20. den

Časový stres a jak se jím nenechat zahltit

21. den

Co právě teď vaše tělo opravdu potřebuje?

22. den

Rozloučení

Bonusy

Rozhovory

Takto to vypadá v členské sekci:

Kurz Skvěle v těle - ukázka členské sekce
Kurz Skvěle v těle - ukázka členské sekce
Kurz Skvěle v těle - ukázka členské sekce

A teď - co za to?

Reálná hodnota programu a informací v něm si cením na částku 3 500 korun. Ale chci, aby program byl dostupný více lidem.

  • Proto jsem se rozhodla dát cenu 2 100 Kč.

Kdo mě znáte a už jste se mnou něco podnikli, víte, že to bude stát za to. Kdo mě ještě neznáte, většina žen, které program už absolvovaly vám potvrdí, že hodnota a informace, které v programu získáte, výrazně převýší investovanou částku! 

Reálná hodnota programu, informace v něm a možnost se mě ptát přes Messenger nebo v FB skupině na podrobnosti k jednotlivým tématům si cením na částku 3 500 korun. Ale chci, aby program byl dostupný více lidem.

  • Proto jsem se rozhodla dát cenu 1 200 Kč. Prozatím. Do budoucna cenu programu pravděpodobně zvýším.

Kdo mě znáte a už jste se mnou něco podnikli, víte, že to bude stát za to. Kdo mě ještě neznáte, většina žen, které program už absolvovaly vám potvrdí, že hodnota a informace, které v programu získáte, výrazně převýší investovanou částku! Však ji dneska utratíte za jednu večeři v restauraci se svojí rodinou a stěží si za takové peníze koupíte boty, natož třeba takové barefooty.

Videa do programu jsem točila v létě, také na svojí dovolené, a využila jsem tak letní energii a také svoji nově a znovu získanou radost ze života i vnitřní sílu, abych vám předala to nejlepší ze svých zkušeností a znalostí.

I proto vím, že program je skvělý.

Co vás čeká, nebo naopak nečeká:

Pro koho je program vhodný a co vám (ne)můžu slíbit:

Tohle o programu napsaly další absolventky na Facebooku:

Reference na kurz Veroniky Hanzlíkové Skvěle v těle
Reference na kurz Veroniky Hanzlíkové Skvěle v těle

Rozhodněte se pro změnu, že chcete (opět) cítit radost ze svého těla i života a při tom třeba i pár kilo zhubnout, pokud je to váš cíl, a připojte se do programu.

Těším se na Vás!

Máte dotaz? Něco vám není jasné? 

Napište mi na info@veronikahanzlikova.cz.

 Jsem tu pro vás.

Veronika Hanzlíková, mentorka na cestě za pohodou v životě a jídle