Nedaří se vám ve vztazích? Podívejte se na obrazy v ložnici

Už jste slyšeli, že mnoho věcí v našem životě jsme schopni ovlivnit pouhým uspořádáním a udržováním dobré „kondice“ (čistoty, pořádku) v prostoru a věcech, které dlouhodobě používáme a kterými se obklopujeme? Já a moje rodina jsme se o tom přesvědčili na vlastní kůži…

Oboustranný komunikační kanál

Naše skříně, obrazy a obrázky, uspořádání pracovního místa, pokojových rostlin i umístění pohovky předávají informace i našemu tělu, mozku a vnímání světa. Dokážou ovlivnit naši zdravotní, psychickou i fyzickou kondici.

“V knize Osvoboďte se s Feng shui se dozvíte, že lidé, kteří mají nadváhu, dost často hromadí svoje věci a následně i svůj tuk jako obranu před citovými zraněními, i těmi dávnými.”- z článku Co má společného výživa se sebeúctou

Proto se zkuste zamyslet na tím, kde a co hromadíte a zda-li jste spokojení se svým pracovním stolem, barvami i nábytkem ve své ložnici i kuchyni, potažmo v celém bytě. Sundejte psychodelické, rádoby umělecké, obrazy, a udělejte vítr ve svém šatníku.

Naši předci tohle všechno věděli

Věděli, jak je důležité dělat pravidelné jarní úklidy pro očištění energie. Dodržovali různé zvyky a tradice a také se hodně chránili před „zlou energií“. Většina domácností mívala nad dveřmi obrázky Panny Marie či křížky.

Obrázky svatých, ochranné obrázky a tradice, modlitby a poděkování za jídlo – to vše jim kdysi sloužilo jako podpora a ochrana příbytků i životů. A nepotřebovali k tomu ani znalosti o feng-shui – starobylém čínském učení harmonie v prostoru i v životech.

Může obraz ovlivnit zdraví?

Zní to až neskutečně. Ale… moji rodiče měli v rozmezí tří měsíců dva úrazy. U obou se jednalo o stav vyžadující akutní lékařskou pomoc. A „shodou náhod“ měli v tu dobu nad postelí nový obraz.

Sice krásný, ale vyzařující osamělost. Obraz do ložnice umístili pár dní před tím, než mého tatínka štípla včela a museli jsme mu zavolat kvůli anafylaktickému šoku záchranku. A sundali ho pár dní poté, co se z nemocnice po jiném kolapsu vrátila moje maminka.

Ten obraz byl v tmavém rámu a představoval labuť na černém jezeře. Jenže jedna labuť v pochmurném prostředí asi nepřináší tu vhodnou energii do ložnice – místnosti, která je pro partnerský život nejdůležitější.

Labuť, respektive dvojice labutí, je totiž téměř po celém světě vnímaná jako symbol partnerství.

Asi to nemusím dál vysvětlovat. Prostě jedna labuť v ložnici, a ještě nad manželskou postelí, nevysílá do prostoru nic moc pozitivního.

Netvrdím, že jeden jediný obraz mohl jejich úrazy způsobit. Stejně tak ale nezastírám, že nás všechny tahle možná souvislost polekala. A rodiče raději obraz sundali.

Jak obraz dokáže přitáhnout lásku

Pozitivním příkladem, jak můžeme svým prostředím i svými myšlenkami ovlivnit svůj život, je možnost si skrze prostor přitáhnout lásku. V pokojíku mého prvního bydlení po studiích jsem si kdysi pověsila obrázek dvojice a sepsala jsem si představu svého životního partnera. A výsledek se brzy dostavil.

Během necelých třech měsíců přišel muž mého života. Můj muž Pavel.

Muž, jehož jsem dostala za odměnu po všech těžkostech. Muž, jenž mi jde již téměř dvanáct let po boku, a s nímž mě spojila láska, překonání dalších těžkostí a také dvě děti.

  • Víc o mém příběhu si přečtěte v e-booku zdarma s názvem Jak jsem se dostala z nemocí a bolestí >>> a pokud vás zajímá, jak zvládnout životní těžkosti za pomoci jednoduchých technik, přístupu k jídlu i životu, tak pojďte za mnou do klubu Harmonický život ↓↓↓

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *