Narozeninové dorty a dárky

Dnes to jsou dva roky od chvíle, kdy se začal chystat na svět můj syn. Loni jsem mu na oslavu připravila dort ze zakysaných smetan. Letos už to bude sacher dort, protože během roku zjistil, jak moc je dobrá čokoláda. Navíc o něj projevil extrémní zájem již minulý víkend, kdy mi snědl prakticky celý kousek sachru při posezení na kávě s přáteli :-)

Narozeninový dort_Veronika_Hanzlíková

Divíte se, že mu dávám bez problémů sacher dort? Ano a dokonce mu ho i ráda upeču. O výsledek se s vámi podělím na Facebooku. Já totiž nejsem ani biomatka ani super zdravě se stravující žena, jak to možná v online světě vypadá. Já mám jen ráda Vědomou výživu a ta není pouze o “bio” a “zdravých” věcech. A taky miluji svého syna a muže, takže si všichni s radostí pochutnáme jednou za čas na sachru.

A teď ty DÁRKY. Syn dostal velkou postýlku a pak ještě nějaký ten dáreček najde i vedle dortu. Pro vás mám jeden velký dárek – 44 % slevu na e-knihu 10 klíčů k tajemství potravin (Jak nesednout na lep potravinářskému průmyslu).

A proč právě 44 procent? Prý to nemám složitě vysvětlovat, říkal můj muž :-) Tak to zkusím jednoduše – synovi jsou dva roky a narodil se nakonec dvacátéhodruhého, takže dva krát dvacet dva je krásných čtyřicetčtyři :-D

Proto vás zvu si užít dárek už v létě ZDE. Nemusíte čekat do Vánoc na Ježíška :-) Prodlouženo do půlnoci 27.7.

PS: Dort se mi i přes problémy s polevou nakonec povedl. A tady je výsledek:

Sacher_bez_textu

Veronika Hanzlíková
Jsem mladá žena, ale zažila jsem ve svém životě už mnoho bolesti. Po stránce fyzické i psychické. To mě dovedlo k tomu, že pomáhám ostatním nejen v oblasti výživy a toho, co jíst, ale i v oblasti zdravotní prevence. Důležitou kapitolou mé práce je podpora ostatních, kteří mají zažívací obtíže. Především střevním záněty. Učím nás všechny, včetně sama sebe, jak žít a jíst kvalitně v nejrůznějších obdobích života. Jsem autorkou dvou elektronických knih: - 10 klíčů k tajemství potravin>> - 21 příběhů českých superpotravin>> Pro čtenáře z řad osob se střevními záněty jsem připravila příručku a videokurz: - Ulcerózní kolitida a Crohnova choroba - jak žít a jíst kvalitně>> Věnuji se také celostnímu poradenství pro zdravotní prevenci a výživu. Více o mně si přečtěte zde>>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *