Narozeninové dorty a dárky

Dnes to jsou dva roky od chvíle, kdy se začal chystat na svět můj syn. Loni jsem mu na oslavu připravila dort ze zakysaných smetan. Letos už to bude sacher dort, protože během roku zjistil, jak moc je dobrá čokoláda. Navíc o něj projevil extrémní zájem již minulý víkend, kdy mi snědl prakticky celý kousek sachru při posezení na kávě s přáteli :-)

Narozeninový dort_Veronika_Hanzlíková

Divíte se, že mu dávám bez problémů sacher dort? Ano a dokonce mu ho i ráda upeču. O výsledek se s vámi podělím na Facebooku. Já totiž nejsem ani biomatka ani super zdravě se stravující žena, jak to možná v online světě vypadá. Já mám jen ráda Vědomou výživu a ta není pouze o “bio” a “zdravých” věcech. A taky miluji svého syna a muže, takže si všichni s radostí pochutnáme jednou za čas na sachru.

A teď ty DÁRKY. Syn dostal velkou postýlku a pak ještě nějaký ten dáreček najde i vedle dortu. Pro vás mám jeden velký dárek – 44 % slevu na e-knihu 10 klíčů k tajemství potravin (Jak nesednout na lep potravinářskému průmyslu).

A proč právě 44 procent? Prý to nemám složitě vysvětlovat, říkal můj muž :-) Tak to zkusím jednoduše – synovi jsou dva roky a narodil se nakonec dvacátéhodruhého, takže dva krát dvacet dva je krásných čtyřicetčtyři :-D

Proto vás zvu si užít dárek už v létě ZDE. Nemusíte čekat do Vánoc na Ježíška :-) Prodlouženo do půlnoci 27.7.

PS: Dort se mi i přes problémy s polevou nakonec povedl. A tady je výsledek:

Sacher_bez_textu

Veronika Hanzlíková
Učím, jak se "nepo" ze života ani z jídla. Nejen proto, že žiju s diagnózou ulcerózní kolitidy, chronického zánětu střev provázeného často urputnými průjmy, ale taky proto, že jsem si v životě zažila už mnoho bolesti a už mě máloco rozhodí. :)

Díky tragické ztrátě prvního životního partnera, několika nepodařeným těhotenstvím a dalším problémům jsem začala makat na svojí mysli, emocích a také stravě. Nazývám to Vědomou a také laskavou výživou pro harmonii těla a duše - je to o laskavém a vědomém přístupu nejen ke stravování, ale také sám k sobě, svému tělu a duši. Víc o mně si přečtěte zde>>

Jsem autorkou tištěných a elektronických knih a videokurzu:

- 10 klíčů k tajemství potravin (elektronická)>>

- Příběhy českých superpotravin (tištěná)>>

- Ulcerózní kolitida a Crohnova choroba - jak žít a jíst kvalitně>>

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.