Odříkaného největší krajíc

Mívala jsem osypky z představy ženských kruhů a hromadně meditujících nebo dokonce tancujících žen. Jenže „člověk míní a život mění“. Když jsem v roce 2011 přišla dvakrát o miminko, vždy v 11. týdnu těhotenství, začalo se něco měnit.

Objevila jsem první ženské kruhy a meditace díky Tereze Kramerové a jejímu tehdejšímu webu Vědomé mateřství. Víc o své cestě za mateřstvím píšu v příběhovém e-booku zdarma Jak jsem se dostala z bolestí a nemocí >>>

Když jsem se po třech letech nakonec dočkala vytouženého děťátka, objevila jsem Editu Berkovou a Denisu Říha Palečkovou.

  • Edita mě tehdy nadchnula projektem Strollering. To je cvičení pro rodiče s malými dětmi (nejen) v kočárku. Málem jsem se stala strolleringovou lektorkou… kdybych bývala nepopletla termíny školení. Stalo se a tak jsem dnes lektorkou a koučkou úplně něčeho jiného ;-) (víc se o tom dozvíte v červenci 2018)
  • A Denisa a její učení o intimitě a milování? To bylo tak…

Sex a mateřská dovolená

Rozhovor na tohle téma byl pro mě tři měsíce po porodu plný aha momentů. Psal se rok 2014 a tohle bylo pro mě první ochutnávkou možností online vzdělávání a taky možností, jak na mateřské mentálně i partnersky, nezakrnět. Tenhle rozhovor vedly právě Edita s Denisou a najdete ho zde:

Teď, necelých sedm měsíců po druhém porodu bych si jejich rozhovor měla pustit znovu a určitě tam znovu naleznu hodně aha momentů. Nejen pro mě, ale i pro ostatní rodiče s malými dětmi je totiž tohle téma stále aktuální ;-)

Šlo to jako po másle

A pak už následovaly online kurzy Škola sebelásky psycholožky Lucie Kolaříkové, podnikatelský online kurz Podnikání z pláže Stáni Mrázkové Stiborové, online programy Ženo, na slovíčko, Cesta spokojené ženy

Všechny kurzy mě změnily, ukázaly mnoho nových věcí, možností a metod a přivedly k podstatě svého ženství. Bez Školy sebelásky bych nezapočala cestu za zdravým sebe-vědomím, bez Podnikání z pláže byste nečetli tento blog a bez všech online kurzů a těch žen, co jsem na své cestě potkala, bych dneska nemluvila o svém vlastním koučování a mentoringu.

Společná jmenovatelka

Všechny ženy i online kurzy jsou nějakým způsobem totiž propojeny s Alicí Kirš a jejím projektem Ženy ženám. A Ženy ženám končí, abychom se mohly „rozprchnout“ nabité a naplněné mnoha znalostmi a aha momenty z jednotlivých kurzů, projektů a akcí.

zeny-zenam-zive-8-10-2016

Děkuji, děkuji, děkuji. Chtělo by se jednoduše říct: „Sbohem a šáteček.“ Ale ono to nekončí…

Rozlučkové menu

Alice Kirš se loučí s tímto projektem ve velkém stylu. Připravila pro vás nádherné projekty, do kterých ještě můžete před definitivním „sbohem a šáteček“ vstoupit. Do 28.6. se můžete seznámit a za krásné ceny vstoupit do programů:

Všechny programy, případně i jeden souhrnný ženský balíček dohromady, najdete tady >>>:

Uzdravující síla mateřství

Tohle je pro mě asi nejsilnější téma, protože jsem si tu uzdravující sílu mateřství v průběhu sedmi let prožila. Obzvlášť díky narození dcery Magdalenky. A jsme zpátky u Terezy Kramerové, kde to před lety začalo.

Tereza je jednou z lektorek online kurzu Uzdravující síla mateřství a jednou z prvních žen, která mě „zasvětila“ do moudrosti těla v podobě postupného a lepšího vnímání sama sebe skrz meditace, ale i nejrůznější techniky.

  • Ona mě provedla prvními terapiemi na zvládnutí traumatu ze zamlklých těhotenství.
  • Ona mě provedla svými dvěma online kurzy, ale i osobními sezeními, kdy jsem se začala i mentálně léčit z nemoci zvané ulcerózní kolitida.
  • Ona mi umožnila…

… se dotknout svojí Duše

Bylo to na akci Ženy ženám živě 2016. Zářící, jiskřivá a silná – tak se mi jevila moje duše. Meditace s Terezou Kramerovou byl tak silný zážitek, že ho nelze popsat slovy. Rozpadla jsem se a moje buňky se pak znovu seskládaly.

Tuto meditaci si můžete užít i vy – najdete ji tady >>>

tereza-kramerova-zeny-zenam-zive-2016

Všechno má svůj čas

Čas Ženy ženám se naplnil a já ještě jednou děkuju Alici Kirš, celému jejímu týmu i mnoha skvělým lektorkám a taky několika lektorům. Kromě již zmiňovaných také třeba Simoně Babčákové, Janě Maškové Zimolové, Lucii Harnošové, manželům Jurenčákových, Lilii Khousnoutdinové, Šárce Weberové a mnoha dalším.

Díky za vše. Bez vás bych nebyla tam, kde teď jsem!

Ještě před osmi a více lety bych si však ťukala na hlavu a něčeho takového bych se rozhodně zúčastňovat nechtěla. Ale víte, co se říká? Odříkaného největší krajíc :-D

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *