Co o vás napoví čokoláda? Jste vášniví, rychlí jako vítr nebo ctíte tradice?

Možná už jste zaslechli něco o tom, že psychologové podle obrázků dokáží vyhodnotit, kdo jaký je. Ale napadlo vás, že se to dá vyzkoušet i s jídlem?

Vyberte si jeden z obrázků tady pod tímto odstavcem a pak se začtěte, co výběr čokolády na obrázcích o vás říká. ;)

Každý den byste si vybrali jiný obrázek? Hledejte ve vyhodnocení v tom obrázku energii právě pro ten den a inspirujte se radami v něm.

Jste natolik velkými milovníky čokolády a berete všechny obrázky? Zkuste vybrat jen ten jediný, na který máte ten den „náladu“ a chuť a užijte si opět energii a rady z vyhodnocení právě onen jediný obrázek.

Předtím, než se začtete do vyhodnocení…

… vás jen chci mile upozornit, že je to hra a měla by vás pobavit a třeba i vyvolat úsměv na tváři. Budu moc ráda, když mi napíšete pod článek, jestli na vás vyhodnocení sedí a co přesně, anebo jsem úplně mimo :-)

Díky a teď hurá na to.

1 – přesnost, rituály a ženská energie

Tenhle obrázek a výběr vám ukazuje, že v mnoha věcech v životě máte rádi řád, přesnost a preciznost. Odchylky od té preciznosti jsou u vás tak „jemné“ jako vlnky na bonbonu z bílé čokolády. Jste gurmáni, ale obvykle nepotřebujete jíst čokoládu ani další dobroty na kila.

  • Ženy, pokud jste zvolili tenhle obrázek, máte romantickou duši a výraznou ženskou energii. Rozumíte přírodě i skrytým energiím. Nebojte se využít svých darů.
  • Muži, váš výběr ukazuje, že v sobě máte lehkou a jemnou energii a spolehlivost. Jste darem pro ženy, které to umí ocenit. Nesnažte se tu jemnost přetlačit svoji mužskou energií. Sluší vám jejich kombinace.

Pokud potřebujete ve svém životě zklidnit určitou situaci, vzpomeňte si na nějaké příjemné zvyky a rituály a a pozvěte do svého života pravidelnost. Aspoň na přechodnou dobu, než se situace uklidní.

2 – rychlost, jednoduchost a kreativita

Máte rádi rychlost, jednoduchost, ale i stabilitu. Možná dokonce patříte mezi nedočkavé, kteří nedělají s věcmi cavyky. Alobal na obrázku symbolizuje tu rychlost ve vás. Možná, že čokoládu milujete tak moc, že nedočkavě trháte obal a jen kvůli okolí se do čokolády nezakousnete rovnou, ale nakonec úhledně ulomíte pár kostiček.

Kdybyste nebyli naučení dbát i na své okolí, váš život by mohl být jeden velký vír. Nenechte se svým okolím semlít a aspoň občas popusťte uzdu svým fantaziím i energiím.

  • Nebojte se, vítr přináší do života změny. Přijímejte tenhle živel v přírodě i sami v sobě.

Kreativní činnosti vás dokážou uklidnit. Začněte meditovat. Ale nemusí to být vsedě nebo vleže. Tvořte a meditujte v pohybu. Vhodným způsobem meditace může být pro vás třeba práce s papírem, látkami nebo klidně i šustivým alobalem nebo jakýkoliv pohyb.

3 – vášeň, hloubka, ale i tradice

Tenhle obrázek symbolizuje vaši vášeň, kreativitu a hloubku. Rádi dumáte, někdy možná až příliš. Milujete spíš hořkou čokoládu a dokážete být v mnoha činnostech velmi rozdílní. Patříte mezi gurmány. Někdy ale sáhnete po něčem, co má příchuť vášně, jindy si zvolíte jistotu a tradice. Platí to o jídle i o životě.

  • Docela dobře zvládáte i chaotické situace.

Rádi budujete a tvoříte, ale relaxovat byste měli v přírodě nebo naopak při práci na zahradě. Když potřebujete oddych doma a venku je škaredě, hoďte si nohy na stůl a vezměte do ruky knížku. Můžete buď usnout nebo číst :-)

4 – příroda, káva a milé posezení

Víc než čokoládu v tabulce milujete třeba horkou čokoládu jako nápoj nebo dokonce kávu. Pochutnáte si ale i na kvalitních, ideálně sypaných, čajích. Možná jste dokonce zastánci biopotravin, vegetariáni nebo lidé, pro které je důležitá „ekologie“.

  • Zeleň není pro vás jen pojem, vy umíte žít v souladu s přírodou.

Pokud jste však spíš městský člověk a příroda vás zase tolik neláká, dokážete si vychutnávat kavárny a povídání s přáteli nebo jen tak sezení s dobrým nápojem, jídlem a knížkou. Dbáte na kvalitu a možná ani nehledíte na nějakou tu korunu, když víte, že za své peníze dostanete krásu.

Jste umělecky založení a dovedu si představit, že vám jako relaxace velmi sedí malování a každá „práce s vodou“.

Takové kropení trávy hadicí s vodou by mohlo být pro vás zajímavou meditací a když v létě zapojíte hravost a postříkáte vodou nejen trávu, ale i sebe a děti nebo kamarády, uděláte pro svoji spokojenost velký kus práce. Nebojte se uvolnit a občas dělat i bláznivé věci.

Sedí to na vás?

Napište mi dolů do komentářů, jak to vidíte vy. Díky. A pokud vás tohle zaujalo, stáhněte se podobně hravý e-book o jídle zdarma s názvem Když jídlo mluví aneb co prozradí (o) vaší duši TADY >>>

4 názory na “Co o vás napoví čokoláda? Jste vášniví, rychlí jako vítr nebo ctíte tradice?”

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *