Pošli dál energii a lásku

Voda, zeleň, koupání při západu slunce a plavba lodí po Vltavě… Energie lásky, pohody, klidu a míru. Tohle vše jsem cítila během posledních pár dní. Zažila jsem radost z toho být obdarována i darovat.

Přestože většina z toho byla nehmotných darů, naplnila jsem si svůj vnitřní pohár lásky dokonale vrchovatou měrou. Rozhodla jsem se proto obdarovat i vás zajímavým překvapením ve stylu filmu Pošli to dál.

Jediné, co vás to bude stát, je troška času na přečtení dalších řádků, pár vět a to, že tuhle nádhernou energii rozšíříte nějakým způsobem dál.

Jak to vše vzniklo?

Mám úžasnou klientku, ženu, která toho hodně zvládla, miluje svoji rodinu a má otevřené srdce. Jmenuje se Markéta a našla si mě na doporučení dvou žen, své kamarádky Gábinky a další ženy s velkým srdcem, vědmy Evy Pitnerové.

Můj starší rozhovor s Evou najdete tady.

Markéta spolu s Evou vymyslela plavbu lodí po Vltavě se záměrem podle filmu Pošli to dál. Film popisovat nebudu, viděla jsem ho před pár lety a moc si ho nepamatuji.

Když jsem ale viděla, že dvě osoby mnou milé naplánovaly společnou plavbu nejen pro sebe, ale i pro mnoho ostatních žen z komunity kolem Nejsi v tom sama (Facebook) a evapitnerova.cz (web) a k tomu všemu jako DAR, bylo jasné, že na takovou akci si svůj čas ráda vyhradím.

Energie více než padesáti žen a dětí na dvouhodinové projížďce živě plynula a my, aniž bychom tam přiletěly na koštěti nebo dokonce kouzlily, jsme stvořily zázrak. Zázrak, který je potřeba poslat dál…

Nejintenzivnější zážitek…

Po dovolené na severu Čech, ze které vám brzy shrnu nejzajímavější tipy, jsem v pondělí 31.7. vyrazila na loď Moravia. Co mě tam čekalo?

Bezvadné ženy, ale také příjemný majitel lodi, milý personál, čistota, klimatizace (což se v tom horku fakt hodilo) a skvěle připravený raut. A hlavně ta energie…

S některými ženami jsem se znala dřív už osobně, jiné jsem dosud neznala vůbec nebo jen virtuálně. Vznikla mnohá přátelství a hlavně skutečně chuť poslat tu silnou energii dál.

Přiznávám se…

Pro mnohé z vás to bude překvapení, ale přiznávám se, že kromě konzultací celostního poradenství pro zdraví a výživu také pracuji mimo jiné s technikou Mentální harmonizace a s reiki.

O Mentální harmonizaci si můžete přečíst zde, ale o tom, že umím pracovat s energií reiki (možná lépe s energií od Boha) se moc nezmiňuji. Je ta taková má téměř soukromá radost a používám ji skutečně jen s těmi, kteří v něco takového věří.

Jenže… právě s paní Markétou, která stojí za akcí Pošli to dál, nám nádherně funguje spolupráce na dálku právě a díky skrze energii, kterou můžeme nazvat reiki, ale třeba také modlitbou a sdílenou myšlenkou.

Proto bych někomu z vás, kdo už tuší nebo ví, že funguje práce s myslí nebo energiemi, ráda darovala telefonickou konzultaci spolu s reiki nebo Mentální harmonizací na dálku v rozsahu jedné hodiny.

Abych poznala, že máte zájem, napište mi dolů do komentářů (případně na e-mail info@veronikahanzlikova.cz), proč rádi čtete můj blog, Facebookové stránky nebo třeba jen některý z mých e-booků.

Intuitivně někoho z vás během pár dní (jednoho, možná dva nebo tři) vyberu a a pošlu mu energii, laskavost a sílu formou telefonického rozhovoru spolu s reiki nebo Mentální harmonizací.

Díky Markéto, Evo, ostatní ženy a také Prahalode.cz.

10 názorů na “Pošli dál energii a lásku”

 1. Ivana Šafránková

  Dobrý den Veroniko, plavby lodí jsem se zúčastnit bohužel nemohla, ale jelikož Evku už nějakou dobu znám, vím, že to byla akce super a že jste si ji užili. Energii teď víc vydávám než přijímám, ale to obnáší má práce s dětmi a určitě by mne potěšilo, kdyby jste vybrala Zrovna mne😊 ale určitě vyberete tu pravou, přeji krásný den a posílám dál 😊

  1. Ivanko, jak už jsem psala výše. Rozhodla jsem se, že všechny ženy, které jste mi napsaly, potěším a věnuji krátkou konzultaci a reiki. Nevím, jestli dáme celou hodinu, ale určitě si zavoláme a domluvíme se. Prosím, napište mi na info@veronikahanzlikova.cz své telefonní číslo. Díky ;-) V.

 2. Dobrý den,Veroniko,na vašem článku mē nejvíce zaujal nadpis….celý článek jsem tak nějak přeletěla. ..ale zaujal me váš profil a z vás vyzařuje pohlazení a láska. ….proto na oplátku posílám ja vám pozitivní a laskyplnou energii❤ namístě a přeji krásný den m.m.

  1. Dobrý den, Mirko, ještě jednou děkuji za vaši pozitivní a láskyplnou energii. Pokud byste někdy chtěla zkusit, jakým způsobem s energií pracuji, určitě mi napište s odkazem na tento článek a můžeme si zavolat ❤ Krásný dny, V.

 3. Ahojky, moc ráda jsem tě poznala. Věřím, že nic k nám nepřichází náhodou, ani lidé, ani situace, vše si do života ladíme sami a proto jsem si skoro před rokem přitáhla i reiki a dostala odpovědi na všechny nevyřčené otázky. Dámy je to síla, pokud to ještě neznáte a jste přístupné, nechte se rozeznít energií, kterou vám Veronika pošle. Nedá se to vyprávět, prostě to musíte zažít. Budete zářit a ani o tom nebude vědět. Dneska se ke mně chodí lidi dobíjet a mně to neskutečně naplňuje. :-) Čarodějka je v každé z nás, jen tomu musíte uvěřit!

  1. Nikol, moc děkuji za tvůj komentář a jsem ráda, že jsme se setkaly a mohly chvíli vedle sebe pobýt. Taky jsem zjistila, že „dobíjení“ naplňuje i mě samotnou, protože je skutečně krásné rozeznívat energii dál. Krásné dny a díky! V.

 4. Irena Veverová

  Dobrý den Veroniko,na článek od Vas jsem kápla čistě náhodně a protože mám nějaké spliny, rozhodla jsem se Vam napsat. Tak a ted to nechám osudu …☺hezky den☺

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *